Ana SayfaFilm ve DiziŞu anda evde izleyebileceğiniz en iyi yeni filmler

Şu anda evde izleyebileceğiniz en iyi yeni filmler

Bu günlerde evde izleyecek çok şey var ve yayınlayabileceğiniz en iyi (ve en kötü) filmleri sizler için listeledik.

-

Akış hizmetleri, en yeni filmleri takip etmenin en iyi yollarından biri olarak yerini aldı. İster dijital kiralamayı piyasaya sürmeden önce sunsunlar, ister Netflix, Apple TV veya HBO gibi ilk vizyona giren orijinaller olarak piyasaya sürsünler; Filme başlama zamanı gelene kadar karanlıkta kalmamanız için en iyi başlıkları bir araya getiriyoruz.

Her hafta (genellikle Cuma günü) tekrar kontrol edin ve şu anda yayında olan filmler için en son eklemeleri, en yeni vizyona girenleri ve gelecek hafta çıkacak filmleri görün. Hadi başlayalım.

Geri
Sonraki

2 Aralık 2022

Willow (dizi)

Tür: Aksiyon & Macera, Bilim Kurgu & Fantastik, Dram
Yayın Tarihi: 30 Kasım (Disney+)
Oyuncular: Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Tony Revolori, Amer Chadha-Patel, Christian Slater, Joanne Whalley

Alışılmadık bir grup kahraman, evlerinin çok ötesindeki, içlerindeki şeytanlarla yüzleşmeleri ve dünyalarını kurtarmak için bir araya gelmeleri gereken yerlere doğru tehlikeli bir göreve çıkarlar.

Angry Neighbors

 • Tür: Komedi
 • Çıkış Tarihi: 2 Aralık
 • Oyuncular: Frank Langella, Bobby Cannavale, Cheech Marin, Ashley Benson, Stockard Channing, Jared Gilman, Terrence Clowe

Hamptons’daki aşırı zengin komşusu, yan kapıya iğrenç bir mega malikane inşa ettiğinde, huysuz emekli romancı Harry March, komik bir şekilde ters gitmeye mahkum olan ayrıntılı bir intikam planı uydurur.

Your Christmas Or Mine?

Tür: Komedi
Yayın Tarihi: 2 Aralık (Amazon Prime Video)
Oyuncular: Angela Griffin, Daniel Mays, Asa Butterfield, Harriet Walter, Alex Jennings, David Bradley, Natalie Gumede, Lucien Laviscount, Ram John Holder

Öğrenciler Hayley ve James genç ve birbirlerine aşıklar. Londra’daki bir tren istasyonunda Noel’e veda ettikten sonra, ikisi de trenleri değiştirmek ve birbirlerini şaşırtmak için aynı çılgın saliselik kararı verirler. İstasyonda birbirlerinin yanından geçerken, yeni Noelleri değiştirdiklerinin tamamen farkında değiller.

Scrooge: A Christmas Carol

Tür: Animasyon, Aile, Fantezi, Dram
Çıkış Tarihi: 2 Aralık
Oyuncular: Luke Evans, Olivia Colman, Jessie Buckley, Johnny Flynn, Fra Fee, Giles Terera, Trevor Dion Nicholas, James Cosmo, Jonathan Pryce

Charles Dickens’ın eskimeyen efsanesi, kesin Noel hikayesinin bu doğaüstü, zamanda yolculuk yapan, müzikal uyarlamasında yeniden doğuyor. Tüm ruhu tehlikede olan Scrooge’un geçmişiyle yüzleşmesi ve daha iyi bir gelecek inşa etmesi için yalnızca bir Noel Arifesi kalmıştır. Efsanevi ve iki kez Akademi Ödüllü® Leslie Bricusse OBE’nin yeniden tasarlanmış şarkılarını içeren Scrooge: A Christmas Carol, yeni neslin söyleyeceği bir şarkı.

Savage Salvation

Tür: Dram, Gerilim, Aksiyon, Suç
Çıkış Tarihi: 2 Aralık
Oyuncular: Jack Huston, Robert De Niro, John Malkovich, Willa Fitzgerald, Quavo, Meadow Williams, Swen Temmel, Noel Gugliemi, Jonny Orsini

İyileşmekte olan bir opioid bağımlısı, nişanlısının ölümüyle sonuçlanan uyuşturucuyu satan satıcılardan intikam almak ister.

Lady Chatterley’s Lover

 • Tür: Dram, Romantik, Tarih
 • Yayın Tarihi: 2 Aralık (Netflix ve BroadwayHD) | 23 Kasım (sinema)
 • Oyuncular: Emma Corrin, Jack O’Connell, Matthew Duckett, Joely Richardson, Ella Hunt, Faye Marsay, Nicholas Bishop

Zamanının çok ötesinde bir hikaye olan klasik D.H. Lawrence romanından uyarlanan filmde, varlıklı ve ayrıcalıklı bir hayat için doğmuş bir kadın olan ve kısa süre sonra kendisini sonunda aşık olduğu bir adamla evli bulan Lady Chatterley’in hayatını takip ediyoruz. ile birlikte. Lady Chatterley, İngiliz malikanelerinde bir bekçiyle ateşli bir ilişki yaşar ve mümkün olduğunu düşündüğünden daha fazla arzu ve yakınlık keşfeder. Kalbinin ve ruhunun düştüğünü fark ettiğinde, günün tüm geleneklerini yıkar ve sevdiği adamla mutluluğu arar.

Sr.

 • Tür: Belgesel
 • Çıkış Tarihi: 2 Aralık
 • Oyuncular: Robert Downey Sr., Robert Downey Jr., Chris Smith, Paul Thomas Anderson, Alan Arkin, Sean Hayes, Norman Lear, Lawrence Wolf

60’lar ve 70’lerde karşı kültür komedisinin standardını belirleyen vizyoner Amerikalı yönetmen Robert Downey Sr.’nin hayatı ve kariyerinin bir portresi.

My Name Is Vendetta

 • Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Gizem, Gerilim [İtalyanca]
 • Çıkış Tarihi: 30 Kasım
 • Oyuncular: Alessandro Gassmann, Ginevra Francesconi, Remo Girone, Alessio Praticò, Marcello Mazzarella, Sinja Dieks, Gabriele Falsetta, Marco Boriero

Sofia, şampiyonu olduğu hokey oyunları ve arazi sürüş dersleri arasında zaman geçiren sessiz bir gençtir. Ta ki babası Santo’ya itaatsizlik ederek onun gizlice fotoğrafını çekip Instagram’da bir fotoğraf yayınlayana kadar. Küçük gönderi hayatlarını sonsuza dek değiştirmeye yeter.

Sofia, gerçeğin kendisinden her zaman saklandığını ve Santo’nun N’drangheta’nın bir üyesi olarak karanlık bir geçmişi sakladığını keşfedecek. Sofia, öfke ve şiddet mirasını kucaklayacak ve acımasız bir intikam almak için babasıyla ittifak kuracaktır.

Geri
Sonraki
- Reklam -

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -