Ana SayfaFilm ve DiziNetflix Abonelik Ücretlerine Yeniden Zam Geldi!

Netflix Abonelik Ücretlerine Yeniden Zam Geldi!

Günümüzün en popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, 2023 yılıyla beraber Netflix abonelik ücretlerine yeniden zam getirdi.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Günümüzün en popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, 2023 yılıyla beraber Netflix abonelik ücretlerine yeniden zam getirdi.

Pandmei ile beraber iyice hayatımıza yer eden ve her geçen gün kullanıcı sayısını artıran Netflix, yapmış olduğu yatırımlar ve kaybettiği abone sayısını telafi etmek için abonelik fiyatlarını güncelliyor. En son olarak Eylül 2022 döneminde abonelik fiyatlarını güncelleyen Netflix, Ocak 2023 itibariyle yeniden zamların geleceğini açıkladı.

Ülkemizde yayın hayatı devam eden birçok dizi ve film platformu yer alıyor. Özellikle Netflix bunların arasında en çok izlenenlerinden bir tanesi konumunda. Netflix’in yeni fiyatları birçok kullanıcı tarafından büyük tepki ile karşılandı.

Netflix Bu Cihaz Uygulama

Netflix’in yeni zamlardan sonra abonelik fiyatı şu şekilde;

  • Temel Plan: 63,99 TL
  • Standart Plan: 97,99 TL
  • Özel Plan: 130,99 TL

Yapılan ücretlere karşı birçok kullanıcı sosyal medya hesaplarından durum hakkında eleştiri yaptılar. Netflix’in bu kullanıcılara nasıl bir geri dönüş yapacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

HBO Max Zamlandı! İşte Yeni Fiyatı

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz