Ana SayfaFilm ve DiziNetflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler - Nisan 2023

Netflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler – Nisan 2023

Netflix, Nisan ayında Battleship, Karlar Kralı Norm, Otel Transilvanya, Spider Man 1-2-3, Transatlantic ve Sweeth Tooth 2. Sezon gibi birbirinden farklı içerikleri getiriyor. Gelin listeye bir göz atalım.

-

Motorola Razr 40 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, bugün iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürdü. Bu telefonlar Razr 40 ve Razr 40...

Netflix, artan içerikleriyle beraber her geçen gün yeni şovları izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden güzel dizi ve filmlere her ay yenileri eklenirken bizlere de bu içeriklerden sevdiklerimizi seçip izlemek kalıyor.

Netflix, Nisan ayında Battleship, Karlar Kralı Norm, Otel Transilvanya, Spider Man 1-2-3, Transatlantic ve Sweeth Tooth 2. Sezon gibi birbirinden farklı içerikleri getiriyor. Gelin listeye bir göz atalım.

Netflix’e Yeni Gelecek Dizi ve Filmler Nisan 2023

American Hustle (2013) (1 Nisan)

1970’lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak…

Battleship (2012) (1 Nisan)

Bir dönemin favori savaş oyunu olan Amiral Battı’nın hikayesinden uyarlanan filmde Teğmen Alex Hopper Amerikan ordusuna bağlı John Paul Jones savaş üssünde görevli bir subaydır. Hopper’ın ağabeyi Stone ise USS Sampson üssünün komutanıdır. Alex Hopper orduda görevli fizyoterapist Sam ile nişanlıdır ve Sam’in babası da iki erkek kardeşin kumandanı olan Amiral Shane’dir. Bu ekip dünyayı tehdit eden süper güçlere karşı 3 koldan, denizden, karadan ve havadan büyük bir hayatta kalma mücadelesi verecektir.

Karlar Kralı Norm (2016) (1 Nisan)

Kendi halinde yaşayan Norm’un yaşam alanına lüks bir otel yapmaya kalkan çılgın bir iş adamıyla olan maceralarını izleyeceğimiz bu animasyon filminde, Norm ve arkadaşları New York’a gelerek iş adamını durdurmak için binbir maceraya atılır.

Otel Transilvanya (2012) (1 Nisan)

Drakula’nın beş-kazık üstüne oturtulmuş lüks işletmesi Otel Transylvania’sına hoş geldiniz! Burada canavarlar ve yaratıklar aileleriyle rahatça yaşayabilirler, yeter ki insanlar onları rahatsız etmesin! Kızına özel bir hafta sonu yaşatmak isteyen Drakula dünya çapında en ünlü canavarları oteline çağırır: Frankenstein ve karısı, Mumya, Görünmez Adam, Kurtadam ailesi ve daha pek çoğu…

İçerideki Adam (2006) (1 Nisan)

Hücrede yatan bir adam, planladığu kusursuz banka soygununu anlatarak, izleyiciyi bu soygunu seyretmeye davet eder. Olaylar zincirinin en başında her şey aslında herhangi bir hırsızlık gibi başlar. Hal böyle olunca boyacı kılığındaki soyguncular, elli kişiyi rehin aldığında polis de gerekenleri yapar. İki dedektifi bu adamlarla anlaşmak üzere görevlendirir. Ne yazık ki olaylar ilerledikçe bu dedektifler, hırsızların gerisinde kalırlar.

Spider Man 1-2-3 (1 Nisan)

Genetiği değiştirilmiş bir örümcek açık kalan laboratuvar kapısından dışarı çıkar. Lise öğrencisi olan Peter Parker, bu örümcek tarafından ısırılır. Isırma sonucu gen aktarımı gerçekleşir ve Peter Parker örümcek adama dönüşür. Artık birçok insanüstü güce sahiptir ve bu gücünü insanlığı tehdit eden kötü adamlara karşı kullanmaya karar verir.

Serinin ikinci filminde Peter, Mary Jane tarafından terk edilir. Peter, ona Örümcek Adam olduğunu söylemek istese de başaramaz. Bu esnada Doktor Ahtapot adındaki biri şehre korku salmaya başlamıştır. Depresyonda olan Peter, insanların hayatını kurtarmak için Örümcek Adam kostümünü giyer ve Doktor Ahtapot’un karşısına çıkar.

Serinin üçüncü ve son filminde, mavi kostümü birdenbire siyaha dönen Spider Man’ın karakterindeki değişimler beyaz perde taşınıyor. Güçleri artan Peter Parker, şimdi hem kendi benliğiyle hem de Kumadam ile savaşmak zorundadır.

War Sailor (Mini Dizi) (2 Nisan)

İkinci Dünya Savaşı patlak verdiğinde, bir Norveç ticaret gemisindeki iki denizci, katılmalarının asla istenmediği bir çatışmada hayatta kalmak için savaşırken acımasız koşullarla karşı karşıya kalır.

BEEF (1. Sezon) (6 Nisan)

İki yabancı – başarısız bir müteahhit ve yerine getirilmemiş bir girişimci – arasındaki bir yol kavgası olayı, onların en karanlık dürtülerini ortaya çıkaran bir kan davasını ateşler.

Geçit Yok (2013) (6 Nisan)

Los Angeles Polis Departmanı’nın başarılı şeriflerinden olan, narkotik uzmanı Ray Owens’ın kaderi işlerin ters gittiği bir operasyonda allak bullak olur. Yaşanan talihsiz olay sonrası vicdan azabı çeken Owens LA’yi terk eder ve Sommerton Junction adlı küçük bir sınır kasabasına atanır. Burada ne kadar suç varsa onları çözmeye kendisini adayan Owens için işler tam yoluna girmişken, en azılı uyuşturucu mafyasının lideri Gabriel Cortez, FBI’ın elinden kaçınca, şerifin huzurlu günleri fr çabuk sonlanacaktır.

Gerçek Aşk Nerede? (6 Nisan)

Aşkı arayan dört bekar, gerçek ve çevrimiçi bağlantılar aracılığıyla iniş ve çıkışlarında geziniyor – ancak sanal romantizmi mi seçecekler yoksa çevrimdışı mı olacaklar?

Thicker Than Water (1. Sezon) (7 Nisan)

Bir gazetecinin hayatı, kardeşini kanunlardan koruyup ailesini istemeden bir uyuşturucu baronunun acımasız planına bulaştırdığında kaosa sürüklenir.

Chupa (7 Nisan)

Meksika’daki ailesini ziyaret eden yalnız bir çocuk, büyükbabasının çiftliğinde saklanan efsanevi bir yaratıkla arkadaş olur ve hayatının macerasına atılır.

Aaahh Belinda (7 Nisan)

Bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara, kendi kimliğini geri kazanmak için bu hayatı mükemmel oynamalıdır.

Transatlantic (Limited Series) (7 Nisan)

İki Amerikalı ve müttefikleri, 2. Dünya Savaşı sırasında Avrupa’dan kaçan sanatçılara, yazarlara ve diğer mültecilere yardım etmek için 1940 Marsilya’sında zorlu bir kurtarma operasyonu oluşturur.

Açlık (8 Nisan)

Genç ve yetenekli bir sokak yemekleri aşçısı, eğitim almak için kötü şöhretli ve acımasız bir şefin yanına gitmeyi kabul eder. Burada, sınırlarını zorlaması gerekecektir.

Florida Man (1. Sezon) (13 Nisan)

Borç içinde yüzen, gözden düşmüş bir polis karanlık bir görev için memleketi Florida’ya döner ve kendini hem çılgın hem de ölümcül bir hazine avının ortasında bulur.

Obsession (Mini Dizi) (13 Nisan)

Londralı saygın bir cerrahın oğlunun nişanlısıyla ilişkisi, hayatlarını sonsuza dek değiştirmekle tehdit eden erotik bir sevdaya dönüşür.

Görüngü (14 Nisan)

Paranormal olayları araştıran orta yaşlı üç kadın, liderleri Peder Pilón’un ortadan kaybolmasından sonra zorluklarla karşılaşır. Hepta Grubu’nun gerçek öyküsünden esinlendi.

Son Krallık: Yedi Kral Ölmeli (14 Nisan)

Kral Edward’ın ölümünün ardından Bebbanburg’lu Uhtred ve yoldaşları, sonunda İngiltere’yi birleştirme umuduyla parçalanmış bir krallıkta maceraya atılır.

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always (19 Nisan)

Bir trajedi yaşandıktan sonra beklenmedik bir genç kahraman, takımın en eski baş düşmanıyla yüzleşmek için Power Rangers arasında hak ettiği yeri alır.

Ham Elmaslar (1. Sezon) (21 Nisan)

Müsrif bir adam, ailesinin elmas imparatorluğunu ağır bir borcun altına sokar. Uzun zamandır görüşmediği ağabeyi ise işleri düzene sokmak için Antwerp’e döner.

Boğa Boğa (21 Nisan)

İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza’yla birlikte Assos’a yerleşir. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlar.

Bir Turistin Aşk Rehberi (27 Nisan)

Bir seyahat şirketinde çalışan Amerikalı bir kadın iş için Vietnam’a gider ve burada tanıştığı özgür ruhlu tur rehberi sayesinde muhteşem bir maceraya atılır.

Ateşböceği Yolu (2. Sezon 2. Kısım) (27 Nisan)

İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40’lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder.

Sweet Tooth (2. Sezon) (27 Nisan)

Kıyamet sonrası bir dünyada destansı bir macerada, yarı insan yarı geyik olan sevimli bir çocuk huysuz bir koruyucuyla ailesini ve evini arar.

Hemşire (Mini Dizi) (27 Nisan)

Hastanede yeni işe başlayan bir hemşire, bir meslektaşının ilgi çekme arzusunun hasta ölümleriyle bağlantılı olabileceğinden şüphelenir.

-- Reklam --

Samsung Galaxy S24 Ultra, kamerasıyla çığır açabilir

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili son söylentilerde, Galaxy S24 Ultra'nın önemli bir kamera özelliği alacağı ortaya çıktı....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!