Ana SayfaFilm ve DiziNetflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler - Eylül 2023

Netflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler – Eylül 2023

Netflix, Eylül ayında SWAT, Kengan Ashura, Kont, Bernard Tapie: Sıra Dışı Bir Yaşam, İlk Bakışta Aşkın İstatiksel Olasılığı ve Sex Education'ın yeni sezonu gibi birbirinden farklı içerikleri getiriyor. Gelin listeye bir göz atalım.

-

Eternal Fire Team Liquid’i Yenerek Play-Off’a Kaldı

Temsilcimiz Eternal Fire, ESL Pro League Season 18'in D Grubu’nda “Last Chance aşaması” finalinde play-off...

Netflix, artan içerikleriyle beraber her geçen gün yeni şovları izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden güzel dizi ve filmlere her ay yenileri eklenirken bizlere de bu içeriklerden sevdiklerimizi seçip izlemek kalıyor.

Netflix, Eylül ayında SWAT, Kengan Ashura, Kont, Bernard Tapie: Sıra Dışı Bir Yaşam, İlk Bakışta Aşkın İstatiksel Olasılığı ve Sex Education’ın yeni sezonu gibi birbirinden farklı içerikleri getiriyor. Gelin listeye bir göz atalım.

Netflix’e Yeni Gelecek Dizi ve Filmler Eylül 2023

Disenchantment (5. Kısım) (1 Eylül)

Prenses Bean, Dreamland’i Kraliçe Dagmar’ın gazabından kurtarmak için annesini alt etmek ve sevdiği kişiyi öldüreceğini öngören bir kehaneti aşmak zorundadır.

Bir Buçuk Gün (1 Eylül)

Bir adam kızıyla yeniden bir araya gelme konusunda çaresiz kalmıştır ve bunu yapmanın en iyi yolunun silahlanıp annesinin çalıştığı hastaneye girmek olduğuna karar verir.

S.W.A.T. (6. Sezon) (1 Eylül)

Memleketi Los Angeles’ta emniyet teşkilatında görevli bir çavuş, elit bir polis ekibine liderlik etmek ve kentte tırmanan ölümcül gerilimi yatıştırmakla görevlendirilir.

Savaş Vadisi (2016) (1 Eylül)

Savaş Vadisi, tek bir kurşun sıkmadan 75’e yakın kişiyi kurtaran kahramanın hikayesini ele alıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerikan Ordusu’ndan Medic Desmond T. Doss, Okinawa Savaşı’nda görev yaparken insanları öldürmeyi reddeder ve Amerikan tarihinin ilk Onur Madalyası’na layık görülen vicdani retçisi olur.

Love Again (2 Eylül)

Genç bir kadın, eski cep telefonu numarasına romantik mesajlar göndererek nişanlısının ölümünün acısını hafifletmeye çalışır. Bir süre sonra kadın, bu sayede numaranın yeni sahibi ile bağlantı kurar.

Yırtıcılar (1. Sezon) (6 Eylül)

Yaşama bir de tüm zorluklara rağmen hayatta kalmak için mücadele eden çitaların, kutup ayılarının ve gezegenin diğer en güçlü avcılarının gözünden bakın.

Tahir’in Evi (1. Sezon) (6 Eylül)

Amatör girişimcilerden oluşan bir aile, batmak üzere olan balık dükkânlarını başarılı bir işe dönüştürmek için bir araya gelmelidir. Ne var ki iş geliştirmek pek kolay değildir.

Bize Ne Olacak? (7 Eylül)

Yeni evlenen müzisyen bir çift, balayı için gittikleri adada çıkan fırtınada mahsur kalır ve evliliklerini paramparça edebilecek ağır gerçeklerle yüzleşir.

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye (3. Sezon) (7 Eylül)

Olağanüstü güçlere sahip Tianshang silahlarını sonsuza dek yok etmek için mücadele eden Ejderha Şövalyeleri, türlü düşmanlarla karşı karşıya gelir.

Top Boy (3. Sezon) (7 Eylül)

İki eski toprak uyuşturucu satıcısı Londra’nın çetin sokaklarına geri döner. Ancak para ve güç arayışları, genç ve acımasız bir kabadayı yüzünden tehdit altına girer.

Virgin River (5. Sezon 1. Kısım) (7 Eylül)

Virgin River, sakin bir yaşam için uzak bir Kaliforniya kasabasına taşınan Melinda Monroe’nin hikayesini işliyor. Yeni bir sayfa açmaya karar veren Melinda, kasaba hayatının beklediği kadar basit olmadığını keşfedecektir.

Yanık Kokusu (8 Eylül)

Bir polis memurunun öldürülüp cesedinin yakılması üzerine tüm gözler her ikisi de meslektaşı olan kız arkadaşı ile kız arkadaşının sevgilisine çevrilir.

Selling The OC (2. Sezon) (8 Eylül)

Ödül peşindeki O Group emlakçıları; potansiyel bir takım arkadaşıyla tanışıyor, saçma dedikodularla uğraşıyor ve Cabo’daki gayrimenkul piyasasının nabzını yokluyor.

A Time Called You (8 Eylül)

Yas tutan bir kadın, sihirli bir şekilde zamanda yolculuk yaparak 1998 yılına gelir ve burada, kaybettiği sevgilisine son derece benzeyen bir adamla tanışır.

Para Avcısı (2013) (12 Eylül)

24 yaşında genç ve hırslı bir adam olan Jordan Belfort, yatırımcıları aldatarak kısa zamanda köşeyi döner. Kısa zamanda tonla para kazanıp o parayı aynı zamanda çabucak harcayabilen birisi olur. Uyuşturucu kullanan, fahişeler ile ilişkiye giren pahalı ve pis bir hayatı vardır.

Bernard Tapie: Sıra Dışı Bir Yaşam (1. Sezon) (13 Eylül)

Bernard Tapie hakkındaki bu kurmaca biyografi, işçi sınıfından gelip Fransız kamuoyunun en tartışmalı isimlerinden birine dönüşen son derece hırslı bir adamın öyküsünü anlatıyor.

Once Upon a Crime (14 Eylül)

Sindirella ile birlikte kraliyet balosunda bulunan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Acaba gece yarısı olmadan bu vakayı çözebilecek midir?

Perşembe Dulları (1. Sezon) (14 Eylül)

Sosyetik bir camiada yaşayan Teresa, kocası ile iki yakın arkadaşını ölü bulur. Gerçeklerle birlikte karanlık sırlar da gün yüzüne çıkar.

İlk Bakışta Aşk’ın İstatiksel Olasılığı (15 Eylül)

Bir Londra uçuşu sırasında yakınlaşan iki yabancı, kaderin cilvesiyle birbirlerinden ayrı düşer. Kavuşmak imkânsız gibi görünse de aşk tüm olasılıklara meydan okur.

Dersimiz Hayat (1. Sezon) (15 Eylül)

Herkesin gözü önünde rezil olan bir fenomen özentisi, küçük bir taşra üniversitesine kaydolur ve sosyal statüsünü yeniden kazanmak için uğraşır.

Bambaşka Bir Yaz (2. Sezon) (15 Eylül)

Okuldan atılıp Avustralya’ya sürgün giden New Yorklu asi bir genç kız, genç bir sörfçünün yakın çevresinde dalgalanmalar yaratır ve ardında bir karmaşa bırakır.

Kulüp (2. Sezon) (15 Eylül)

1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.

Kont (15 Eylül)

Augusto Pinochet, ölmeye hazır bir vampirdir. Ancak etrafındaki akbabalar, onun son bir ısırık almadan gitmesine izin vermez. Pablo Larraín imzalı karanlık bir taşlama.

My Little Pony: Bir İz Bırak (5. Sezon) (18 Eylül)

Sparky’nin Ejder Ateşi’ni ele geçirince eskisinden de güçlü hâle gelen Kanatlı Tekboynuz Opaline, Equestria’nın tüm gücüne sahip olana kadar durmayacak!

Dün Gece Soho’da (18 Eylül)

Moda tasarımı öğrencisi Eloise, kendini gizemli bir şekilde 1960’larda bulur ve göz kamaştırıcı bir şarkıcıyla tanışır. Ancak gösterişli hayalleri kısa süre içerisinde kâbusa dönüşür.

Sex Education (4. Sezon) (21 Eylül)

Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.

KENGAN ASHURA (2. Sezon) (21 Eylül)

Ohma Tokita, şirketlerin uzlaşmazlıklarının acımasız gladyatör müsabakalarıyla çözüldüğü gizli bir dünyaya girer. Parayı boş verin, o sadece dövüşmek ve kazanmak istiyor.

Love Is Blind (5. Sezon) (22 Eylül)

Bekâr erkek ve kadınların yüz yüze görüşmeden önce aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu sosyal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

Banliyö Çocukları 2 (27 Eylül)

Paris’in sefil bir banliyösündeki ihanet, intikam ve şiddet döngüsünü kırmaya çalışan Traoré kardeşler daha parlak bir gelecek için mücadele etmeye devam eder.

Tesla patent konusunda BYD’nin çok gerisinde kalıyor

Son veriler, Çinli otomotiv devi BYD'nin elektrikli araçlarla (EV) ilgili patent sayısı bakımından Tesla'ya karşı önemli bir üstünlüğe sahip...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz