Ana SayfaFilm ve DiziNetflix'te En Çok İzlenen Diziler - Mayıs 2023

Netflix’te En Çok İzlenen Diziler – Mayıs 2023

Netflix'te bu ay en çok izlenen dizileri sizler için listeledik...

-

Motorola Razr 40 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, bugün iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürdü. Bu telefonlar Razr 40 ve Razr 40...

Netflix, 2023 yılının üçüncü ayını da yarılamak üzere. Bu ay Netflix’teki en popüler içerikleri merak ediyorsanız her ay güncellenecek bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte bu ayın en popülerleri ve herkesçe en çok izlenen diziler…

Netflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler
Netflix’in en yenilerine göz atın…

Netflix’te Bu Ay En Çok İzlenen Diziler

Sweet Tooth

Sweet Tooth, insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Firefly Lane

Kristin Hannah’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Firefly Lane” çocukken tanışan ve uzun yıllarca dost kalan Tully ve Kate’in hikayesini takip ediyor.

The Diplomat

Uluslararası bir krizin ortasında bir diplomat kendisini, evliliği ve siyasi geleceği üzerinde etkileri olan üst düzey bir pozisyonda bulur.

The Night Agent

Peter Sutherland, Beyaz Saray’ın bodrum katında, geceye kadar hiç çalmayan bir telefonla çalışan düşük seviyeli bir FBI Ajanıdır. Ancak beklenmedik bir anda kendisini büyük bir komplonun içinde bulan Peter, ulusu kurtarmak için ABD hükümetinin en üst düzeylerinde faaliyet gösteren bir Rus köstebeği durdurmak için bir insan avına çıkar.

The Nurse

The Nurse, hastaları dört kez öldürmeye teşebbüs ettikten sonra on iki yıl hapis cezasına çarptırılan hemşire Christina Aistrup Hansen’i çevreleyen şok edici gerçek yaşam olaylarına dayanıyor.

The Marked Heart

Karısını öldüren organ kaçakçılığı örgütünden intikam almaya kararlı bir adam, onun kalbini taşıyan bir kadınla yakınlaşır.

Welcome to Eden

Gözlerden uzak bir adada düzenlenen özel bir partiye katılan bir grup gencin, çekici görünen bu cennetin aslında tuzaklar ve tehlikeli sırlarla dolu olduğunu keşfetmeleri uzun sürmeyecektir.

Workin’ Moms

Çalışan anneler Kate, Frankie ve Anne, bebekli hayata alışmaya çalışırken, sorunlar durduğu yerde durmuyor, çığ gibi büyüyordu. Lohusalığın arkasına sığınmak mı yoksa hayata karşı durup yumruğunu havaya kaldırmak mı?

Beef

Beef, mali sorunları olan hüsrana uğramış bir müteahhit olan Danny Cho ile evli ve Danny’den çok farklı bir gerçekliğe sahip başarılı bir iş kadını olan Amy Lau’yu takip ediyor. İkilinin yolu, trafikte yaşanan bir yanlış anlaşılmanın ardından beklenmedik bir şekilde kesişir. Olayın yarattığı öfke ve intikam arzusu yavaş yavaş zihinlerini tüketmeye ve hayatlarına kaotik sonuçlar getirmeye başlar.

Doctor Cha

Tıp kariyerini bıraktıktan yirmi yıl sonra bir ev hanımı, işine asistan olarak geri döner ve sürprizlerle dolu bir işte kendine yer bulmaya çalışır.

-- Reklam --

Samsung Galaxy S24 Ultra, kamerasıyla çığır açabilir

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili son söylentilerde, Galaxy S24 Ultra'nın önemli bir kamera özelliği alacağı ortaya çıktı....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!