Netflix’te En Çok İzlenen Diziler – Temmuz 2023

Netflix, 2023 yılının altıncı ayını da yarılamak üzere. Bu ay Netflix’teki en popüler içerikleri merak ediyorsanız her ay güncellenecek bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte bu ayın en popülerleri ve herkesçe en çok izlenen diziler…

Netflixe Yeni Gelecek Dizi ve Filmler
Netflix’in en yenilerine göz atın…

Netflix En İyi Diziler Temmuz Top 10

The Witcher

Mutasyona uğramış kiralık bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların çoğu zaman canavarlardan daha kötü olduğunu kanıtladığı çalkantılı bir dünyada kaderine doğru yolculuk ediyor.

Black Mirror

İnsanlığın en kötü özelliklerini, en büyük buluşlarını ve çok daha fazlasını gözler önüne seren bu akılalmaz antoloji dizisinde çarpık öykülerin ardı arkası kesilmiyor.

Is It Cake?

Yetenekli pasta sanatçıları, popüler bir mem’den ilham alan akıllara durgunluk veren bir pişirme yarışmasında çantaların, dikiş makinelerinin ve daha fazlasının ağız sulandıran kopyalarını yaratıyor.

Celebrity

Şöhret. Para. Güç. Genç bir kadın, Seul’deki etkileyicilerin göz alıcı ama skandal dünyasında bir sonraki en ateşli ünlü olmak için savaşıyor.

King the Land

Gergin bir miras kavgasının ortasındaki çekici bir mirasçı, insanların karşı koyamadığı ama kendisinin tahammül edemediği gülümsemesiyle tanınan, azimli çalışanıyla ters düşer.

Glamorous

Influencer olmak isteyen Marco, bir makyaj kralıyla rüya gibi bir iş bulur ve iş kaosu ve romantik zorlukların ortasında göz kamaştırıcı bir kendini keşfetme yolculuğuna başlar.

See You In My 19th Life

Ban Ji-eum sonsuza dek reenkarne olma becerisine sahiptir. Ama 18. hayatı erkenden sona erince, bir sonraki hayatını artık büyümüş olan çocukluk aşkını bulmaya adar.

Sleeping Dog

Artık sokaklarda yaşayan eski bir dedektif, yeni bir ölümün sonuçlanmış olduğu varsayılan bir cinayet davası hakkında sinir bozucu şüpheler uyandırmasının ardından gerçeği arar.

The Surrogacy

Alçakgönüllü bir kadın taşıyıcı anneliğe zorlandığında, her ne pahasına olursa olsun itibarlarını koruyacak varlıklı bir aile ile karışır.

Fake Profile

Camila, Yakışıklı Prensi ile bir flört uygulaması aracılığıyla tanışır. Pastoral bir aşkın ardından, onu şaşırtmayı planlar – ancak sonunda sahte bir cennette kapana kısılır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0