Ana SayfaİpucuNetflix'te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Ocak 2022)

Netflix’te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Ocak 2022)

Ocak ayında yayınlanacak tüm Netflix dizi ve filmlerin listesi...

-

Netflix, 2022’nin ilk ayında platformda pek çok sayıda müthiş içerikler yayınlayacak, bu yüzden şimdi yayınlanan en iyi filmleri ve dizileri takip ederek yeni yıla güçlü bir şekilde başlayın.

Netflix, yeni yılda da harika içeriklere imza etmek için kolları sıvadı. Framed! A Sicilian Murder Mystery, Chosen ve The Woman In The House Across The Street From The Girl In The Window gibi; harika yapımların yanında Snowpiercer’ın 3. sezonuyla yeni içeriklere doyacaksınız.

Bu arada tüm seçeneklerinizi filtrelemeye ve bu ay Netflix’te ne izleyeceğinize karar vermeye çalışıyorsanız; Narcos (Mexico), Stranger Things ve Squid Game gibi yapımları seveceğiniz; diğer birçok harika yeni Netflix serilerine de göz atabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Squid Game Benzeri Dizi ve Filmler

Netflix Yeni Dizi ve Filmler

1 – After Life: 3. Sezon (14 Ocak)

Gazetecilik yapan huysuz, orta yaşlı bir adam olan Tony’nin çok sevdiği; belki de hayatta sevdiği tek insan olan eşi Lisa meme kanseri nedeniyle hayatını kaybediyor. Aslında dizi Lisa’nın ölümünden “sonra”, Tony’nin depresyon dolu günlerinde nasıl bir yaşam sürdüğünü anlatıyor. Bu nedenle Lisa, yalnızca Tony ona ait eski videoları izlerken dizide görülüyor. Dizi daha çok Tony’nin karakterindeki değişimleri ele alıyor ve çevresindeki insanların değişik karakterleriyle; onun hayatında oynadığı rolü ustalıkla gösteriyor.

2 – Riverdance: Animasyon Macera (14 Ocak)

Film, büyükbabası ölen Keegan adında genç bir İrlandalı çocuğu ele alıyor. O ve İspanyol arkadaşı Moya, Nehir Dansı’nı ve Avcı’nın; tehlikelerini öğrenmek için büyülü bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkarlar.

3 – Archive 81 (14 Ocak)

Arşivci Dan Turner, birtakım hasarlı video kasetleri restore edeceği gizemli bir işe girer. Ancak çok geçmeden kendisini belgesel yapımcısı; Melody Pendras’ın tehlikeli bir tarikata yönelik çalışmalarını yeniden inşa ederken bulur. Dan, Melody’nin hikayesinin içine çekilirken, onu 25 yıl önce karşılaştığı korkunç sondan kurtarabileceğine ikna olur.

4 – The House (14 Ocak)

Bu karanlık animasyon komedide farklı dönemlerde yaşayan yoksul bir aile; kaygılı bir müteahhit ve bezgin bir ev sahibinin hikâyeleri aynı gizemli evde kesişir.

5 – The Office Yeni Sezonlar (15 Ocak)

Burası Dunder Mufflin Kağıt Şirketi. Sıradan gibi görünen ama sıra dışı komik bir ofis. İktidar düşkünü bir patron, her biri ayrı karakterde çalışanlar; 9-17 arası bitmesi gereken işler ve modern dünyanın en vazgeçilmez unsuru ofis hayatı! Ama Michael Scott (Steve Carell) sıradan bir patron değil; Şakaları çalışanları tarafından anlaşılmayan çalışanlarının gözünde kaba, sevimsiz, sinir bozucu; ırkçı, cinsiyetçi ve verdiği hiçbir sözü yerine getiremeyen patron ama aslında o bir komedyen, bir dost, bir yardımsever…

6 – Vita ve Virginia (15 Ocak)

Gerçek bir hikayeyi temel alan “Vita & Virginia”; edebiyat tarihinin en başarılı yazarlarından Virginia Woolf (Elizabeth Debicki) ile gizemli aristokrat; Vita Sackville-West (Gemma Arterton) arasındaki tutkulu ilişkinin derinlerine iniyor. İkilinin yolları kesiştiğinde, Vita bedeli ne olursa olsun yeni fethinin Virginia olmasına karar verir. Çekici Vita ve büyüleyici, inatçı ve yetenekli Virginia arasında başlayan ilişkinin meyvesi ise; Woolf’un cesur ve deneysel romanı “Orlando” olur.

7 – Mighty Express: Tren Sorunu (18 Ocak)

Sinsi bir ikili trenleri kandırarak Görev İstasyonu’nu ele geçirir. Flicker arkadaşlarını kurtarıp durumu düzeltmek için raylardaki becerilerini gösterebilecek mi?

8 – Too Hot To Handle: 3. Sezon (19 Ocak)

Gösterişli bekâr gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. Cazip büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor.

9 – Olsa da Yesek: Meksika (19 Ocak)

Yemek çılgınlığına hoş geldiniz! Meksika’nın yaratıcı yemeklerine ve karın ağrılarına değecek sıra dışı ve leziz tatlarına övgü niteliğinde görsel bir şiir sizi bekliyor.

10 – Prensin Düğünü (20 Ocak)

Izzy, kendi kuaför salonunu işleten ve fikirlerini söylemekten çekinmeyen genç bir kadındır. Onun hayatı, evlenmek üzere olan Prens Thomas’ın düğününde çalışma fırsayı yakalamasıyla bambaşka bir hal alır. Bu süreçte Izzy ve prensin arasında beklenmedik bir kıvılcım oluşur. Bu durum Izzy ve Prens Thomas’ın kendi kaderlerinin kontrolü ellerine alıp, kalplerinin sesini dinlemelerini gerektiğini öğrenmelerini sağlar.

11 – Bir Garip Akşam Yemeği (20 Ocak)

Bir akşam yemeğinde konuklar telefonlarını masada kilidi açık şekilde bırakmaya karar verir. Ancak ortaya çıkan gizli ilişkiler ve karanlık sırlar her şeyi altüst eder.

12 – Babamın Kemanı (21 Ocak)

Küçük bir kız, yaşadığı kaybın üstesinden gelmeye çalışır. Bu süreçte o, kendisine mesafeli olan amcası ile arasında bir bağ kurmaya çalışır. Onları bir araya getirecek ortak nokta ise müziğe olan tutkularıdır.

13 – Münih: Savaş Yaklaşıyor (21 Ocak)

Avrupa’nın savaşın eşiğinde olduğu 1938 sonbaharında Adolf Hitler, Çekoslovakya’yı işgal etme hazırlığındadır. Neville Chamberlain’in hükümeti ise barışcıl bir çözüm arayışındadır. Durumun ciddileşmesiyle birlikte İngiliz memur Hugh Legat ve Alman diplomat Paul von Hartmann, acil durum konferansı için Münih’e gider. Müzakereler başladığında , iki eski dost kendilerini siyasi hileler ağının ve gerçek bir tehlikenin ortasında bulur.

14 – Summer Heat (21 Ocak)

Cennet gibi bir adada çalışan bir grup genç yetişkin aşkı, gerçek dostlukları ve yıkıcı sırları keşfettikleri unutulmaz bir yaz geçirir. Dizi, bu genç yetişkinlerin yaz boyunca işlerini ve ilişkilerini dengelerken aynı zamanda karmaşık hayatlarını konu alıyor.

15 – Snowpiercer: 3. Sezon (25 Ocak)

Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar

16 – Neymar: Kusursuz Kaos (25 Ocak)

Dünya çapında sevilse de eleştiri oklarını daima üzerine çeken Neymar, özel hayatının ve muhteşem futbol kariyerinin iyi ve kötü tarafları hakkında konuşuyor.

17 – Chosen (27 Ocak)

Danimarka’nın kenar mahallelerinde geçen Chosen, sosyal baskı, sırlar, yalanlar ve kimliğe sahip gençlerin hayatı hakkında heyecan verici ve absürt bir bilimkurgu hikayesi. Bildiğini sandığı her şeyin yanlış olduğu ortaya çıktığında ve dünyanın düşündüğü kadar güvenli ve mutlu olmadığını fark ettiğinde gerçekliği birdenbire alt üst olan genç bir kızı takip edeceğiz.

18 – Framed! A Sicilian Murder Mystery (27 Ocak)

Bu cinayet-gizemli kara komedide, bir çift bilgisiz ve çok şanssız TV teknisyeni bir cinayet mahalline rastlar. Şüpheli olmaktan kaçınmak için giderek daha gülünç taktiklere başvurduklarında, başlarını daha büyük belaya sokmayı başarıyorlar.

19 – Ben Georgina (27 Ocak)

Anne, fenomen, iş insanı ve Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi olan Georgina Rodríguez’i, duygusal ve kapsamlı bir portre çizen bu reality dizisiyle daha yakından tanıyın.

20 – The Woman In The House Across The Street From The Girl In The Window (28 Ocak)

Anna, kalbi kırık bir kadındır. Monoton bir yaşam süren Anna, her gün elinde şarabıyla evinin penceresinden akıp geçen hayato izler. Sokağın karşısına yakışıklı bir komşu ve sevimli kızı taşındığında Anna, bu durumu hayatının değişeceğine dair bir umut ışığı olarak görür. Ancak onun hayatı, kanlı bir cinayeye tanık olmasıyla bambaşka bir hal alır. Anna’nın gördüğü korkunç cinayet gerçek midir?

21 – Feria: En Karanlık Işık (28 Ocak)

Ebeveynlerinin ölümle sonuçlanan bir tarikat ritüeline katıldığını öğrenen iki kız kardeş, artık yeni bir gerçeklikle ve doğaüstü durumlarla karşı karşıyadır.

22 – All Of Us Are Dead (28 Ocak)

All Of Us Are Dead, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalan bir grup öğrencinin hikayesini konu ediyor. Bir zombi virüsü bir okulu hızla etkisi altına alır. Virüs öğrencilerin bir kısmını yok ederken, sağ kalan öğrenciler, hayatta kalmak ve okuldan kaçmak için birlikte savaşır.

23 – Angry Birds: Yaz Çılgınlığı (28 Ocak)

Genç kuşlar Red, Chuck, Bomba ve Stella diğer tüylü kampçı dostlarıyla birlikte çılgın yaz eğlencelerinin peşine düşerken Splinterwood Kampı’nın altını üstüne getiriyor.

24 – Home Team (28 Ocak)

Teknik direktör olan Sean Payton, Bountygate skandalındaki rolü nedeniyle 2012 sezonu için askıya alınır. Cezalı olduğu halde memleketine geri dönen Sean, 12 yaşındaki oğluyla yeniden bağlantı kurmaya çalışır. Bu sırada Sean, oğlunun okulundaki futbol takımına koçluk yapma başlar.

25 – In From The Cold (28 Ocak)

In From The Cold, ardında bıraktığı biyolojik mühendislik ürünü bir Rus ajanı olarak çalıştığı geçmişine geri dönmek ile ailesini riske atmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalan bir annenin hayatına odaklanıyor.

Ayrıca bkz: En İyi Netflix VPN Uygulamaları 2022

İlginizi Çekebilir: Mutlaka İzlenmesi Gereken Unutulmaz Filmler

-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here