Netflix’te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Aralık 2022)

Netflix, 2022’nin Aralık ayında platformda pek çok sayıda müthiş içerikler yayınlayacak, bu yüzden şimdi yayınlanan en iyi filmleri ve dizileri takip ederek yazı hoş bir içerikle renklendirebilirsiniz.

Netflix’in Aralık ayında da dopdolu bir program akışı var. Yeni yıla yaklaşırken, harika içeriklere de ufak bir selam veriyoruz. Rick ve Morty’nin yeni sezonu ile macera devam ederken, Lady Chatterley’nin Sevgilisi, Guillermo del Toro sunar: Pinokyo ve Matilda Müzikali gibi içerikler de izleyicilerle buluşuyor. İşte Netflix’in bu ayki yayın akışı…

Bu arada tüm seçeneklerinizi filtrelemeye ve bu ay Netflix’te ne izleyeceğinize karar vermeye çalışıyorsanız; Narcos (Mexico), Stranger Things ve Squid Game gibi yapımları seveceğiniz; diğer birçok harika yeni Netflix serilerine de göz atabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Squid Game Benzeri Dizi ve Filmler

Netflix Yeni Dizi ve Filmler

Rick and Morty: 6. Sezon (1 Aralık)

Parlak zekalı Rick ve huysuz torunu Morty’nin alternatif dünyalara yaptığı yolculukları konu alan Rick and Morty, altıncı sezonuyla geri dönüyor.

Jojo’s Bizzare Adventure (1 Aralık)

Joestar ailesinin farklı kuşaklardan olsalar da aynı lakabı paylaşan fertleri, çeşitli zaman dilimleri boyunca doğaüstü düşmanlara göğüs geriyor.

Sıcak Kafa (2 Aralık)   

İletişim yoluyla yayılan bir salgının pençesindeki distopik bir dünyada, hastalığa bağışıklık kazanmış olan dil bilimci Murat Siyavuş acımasız bir kurumun hedefi hâline gelir.

Ateşböceği Yolu: 2. Sezon 1. Kısım (2 Aralık)  

Söz konusu sıkı dostlukları olunca, Kate de Tully de yıllardır hiçbir şeyin bunu bozmasına izin vermedi. Ancak tek bir hata onları sonsuza dek ayırabilir mi?

Lady Chatterley’nin Sevgilisi (2 Aralık)

Evliliğinde mutsuz olan aristokrat Leydi Chatterley,eşinin şehir dışındaki malikânesinde bekçilik yapan bir adamla tutku dolu bir ilişki yaşamaya başlar.

Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (5 Aralık)

Raylarda büyük bir sorun var! Hızlı teslimat yarışına katılması için kandırılan Kargocu Nate, tüm Mighty Express yük vagonlarını tehlikeye atar.

Patron Bebek: Noel Sürprizi (6 Aralık)

Yanlışlıkla Noel Baba’nın elflerinden biriyle yer değiştiren Patron Bebek, Kuzey Kutbu’nda mahsur kalınca Noel Gecesi karmakarışık bir hâl alır.

Too Hot to Handle: 4. Sezon (7 Aralık)   

Karşı konamaz güzellikteki bir villada buluşan yeni bekârlar, büyük bir para ödülünü kazanmak için doğal dürtülerine karşı koymak zorundadır.

Guillermo del Toro sunar: Pinokyo (9 Aralık) 

Oscar ödüllü yönetmen Guillermo del Toro, stop motion tekniğiyle hayata geçirilen bu müzikalde, canlanan tahta bir kukla hakkındaki klasik masalı baştan yaratıyor.

Last Chance U: Basketbol: 2. Sezon (13 Aralık)

Doğu Los Angeles MYO’da Huskies için yeni bir sezon başlarken Koç Mosley’nin elinde, ilerlemek için otoriteye ihtiyaç duyan bir dizi yeni ve yetenekli oyuncu vardır.

Sonic Prime (15 Aralık)

Dr. Eggman’e karşı verilen savaşta bir patlama olur ve evren parçalanır. Sonic, hızla paralel boyutlardan geçerek arkadaşlarını bulur ve dünyayı kurtarmak için harekete geçer.

4 Tetikçi (15 Aralık)

Emekli olmuş dört tetikçi, gizemli bir katilin peşindeki dürüst bir polisle karşılaşır ve emeklilik günlerine veda ederek yeniden maceraya atılır.

The Recruit (16 Aralık)

https://youtu.be/sWn3uAOV82U

CIA’de işe başlayan çaylak bir avukat, eski bir muhbirin teşkilatın sırlarını ifşa etme tehdidi üzerine kendisini uluslararası casusluğun tehlikeli dünyasında bulur.

Kurtarma Operasyonu: Whakaari Volkanı (16 Aralık)

Yeni Zelanda’da 2019 yılında meydana gelen volkan patlamasını konu alan bu belgesel, ilk elden tanıkların anlatımına yer vererek bu ölümcül olayı anbean yeniden yaşatıyor.

BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi (16 Aralık)

Meşhur bir gazeteci ve belgesel yapımcısı, rüyayı andıran içsel bir yolculuğa çıkarak geçmişi, bugünü ve Meksikalı kimliği ile hesaplaşır.

Özel Ders (16 Aralık)   

Azra, gençlere yaşam ve ilişki koçluğu yapmaktadır ama yakışıklı yeni komşusu, bildiği doğruları unutmasına neden olur. Ne de olsa terzi kendi söküğünü dikemez.

Emily in Paris: 3. Sezon (21 Aralık)    

Emily, hayallerindeki iş için taşındığı Paris’te geçirdiği bir yılın ardından kariyeri ile aşk hayatında bir dönüm noktasına gelince geleceğine dair bir karar vermek zorunda kalır.

Alice in Borderland: 2. Sezon (22 Aralık)  

Daha çılgın ve daha acımasız olan bu dünyada oyunlar da daha ölümcül. Peki Arisu gerçek dünyaya geri dönebilecek mi? Dönse bile bu, kaybettiği onca şeye değecek mi?

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven (23 Aralık)   

Rian Johnson imzalı “Bıçaklar Çekildi”nin devam filminde Dedektif Benoit Blanc, sıra dışı yeni şüphelilerin dâhil olduğu bir gizemi aydınlığa kavuşturmak üzere Yunanistan’a gider.

The Witcher: Blood Origin (25 Aralık)   

The Witcher dünyasından bin yılı aşkın bir süre önce, elflerin dünyasında yaşayan yedi dışlanmış karakter, durdurulamaz bir güce karşı intikam mücadelesi için birleşir.

Matilda Müzikali (25 Aralık)

Keskin bir zekâya ve renkli bir hayal gücüne sahip olağanüstü bir kız olan Matilda, kaderini mucizevi bir şekilde değiştirmek için cesaret dolu bir serüvene atılır.

Rise of Empires: Ottoman: 2. Sezon (29 Aralık)

İstanbul’u fethetmesinin üzerinden yıllar geçen Sultan II. Mehmet gücünü pekiştirir ancak Eflak’taki zalim bir hükümdar, onu imparatorluğunu yıkmakla tehdit eder.

Beyaz Gürültü (30 Aralık) 

Modern bir Amerikan ailesi, gündelik yaşamın sıradan sorunlarıyla boğuşurken aşk ile ölüm gibi evrensel gizemler ve belirsiz bir dünyada mutluluk ihtimâli üzerine kafa yorar.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0