Ana SayfaFilm ve DiziNFT İle Finans Edilen İlk Film Geliyor!

NFT İle Finans Edilen İlk Film Geliyor!

Film, Ethereum'un kurucusu olan Vitalik Buterin'in yaşam öyküsünü konu alacak. Böylece NFT ile finans edilen ilk film olarak tarihe geçecek.

-

En İyi Android Referans Uygulamaları 2023

Referans yönetimi yazılımları, akademik yayınlar için bibliyografyalar oluşturmanın yanı sıra araştırma makalelerini düzenlemek ve iletmek...

The Infinite Machine” ismiyle beraber beyaz perde de yerini alacak olan film, büyük bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Filmin yapımcısı NFT’ler ve metaverse ile birleştirmek için Decentraland ve Lumiere ile ortaklık kurdu. Film, Ethereum’un kurucusu olan Vitalik Buterin’in yaşam öyküsünü konu alacak. Böylece NFT ile finans edilen ilk film olarak tarihe geçecek.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok yeniliği görüyoruz. Özellikle önümüzdeki yıllarını etkisi altına alacak olan Metaverse ve NFT’ler, ilk kez beyaz perde de seyirci ile buluşacak. Hem NFT hem de Metaverse için hemen hemen bütün alanlar adımlar atmaya başladı. Bu yeniliğe ayak uydurmak isteyen ve gelecekte kendisine yer bulmak isteyen sinema sektörü de, ilk adımını gerçekleştirmiş oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Hollywood tarafından Metaverse için adımlar atılacağının açıklaması gelmişti. Bu açıklama ile beraber sinema seyircileri, filmlerle dijital ortamda buluşma fırsatı yakalayacak.

nft film

Versus Entartainment, kripto para temalı film projesi ‘The Infinite Machine’i NFT’ler ve metaverse ile birleştirmek için bir adım atarak sanal gerçeklik platformu Decentraland ve eğlence şirketi Lumiere ile ortaklık kurdu. Ayrıca bu film NFT ile finanse edilecek ilk film olacak.

Marvel, She-Hulk İçin İlk Posteri ve Fragmanı Yayınladı

-- Reklam --

Android İçin En İyi Kamp Uygulamaları

Açık hava gibisi yoktur. Temiz hava alırsınız, egzersiz yaparsınız ve doğanın tadını çıkarırsınız. İnsandan ve şehrin gürültüsünden uzak kafa...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!