Ana SayfaAndroid HaberleriOnePlus 8, 8 Pro ve 8T, Android 13 güncellemesini alıyor

OnePlus 8, 8 Pro ve 8T, Android 13 güncellemesini alıyor

Birkaç beta sürümünün ardından OxygenOS 13'ün kararlı sürümü, OnePlus 8, 8 Pro ve 8T için kullanıma hazır.

-

2022’nin en iyi TV markaları: LG’den TCL’ye hangisini satın almalısınız?

Eski TV'nizi yükseltmeyi düşünüyorsanız, birçok seçeneğiniz var. Aslında, piyasadaki çoğu TV markası, en son görüntü...

Bugünün erken saatlerinde size Android 13 tabanlı OxygenOS 13 güncellemesini alan OnePlus 9R ve 10R‘den bahsetmiştik ve burada yine Çinli üreticiden aynı yeni sürümle güncellenmiş üç cihazla daha karşınızdayız.

Hepsi 2020’de tanıtılan OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T‘den bahsediyoruz. Şirket henüz bu üçü için OxygenOS 13’ün kullanıma sunulacağını resmi olarak duyurmamış olsa da, birden fazla kullanıcı kararlı güncellemeyi aldıklarını bildiriyor.

Bu iyi bir haber, çünkü bu, kullanıma sunmanın iyi bir şekilde devam ettiği anlamına geliyor. Yeni sürüm, her üç telefon için de F.13 olarak etiketlendi. OnePlus 8, Hindistan’da IN2011_11_F.13 ve küresel olarak IN2015_11_F.13’ü alıyor. Bu nedenle, farklı parçalar her telefonun bireysel model numarasına bağlıdır.

Güncelleme, Google’ın Android 13’e yerleştirdiği tüm güzellikleri elbette üstüne cömertçe serpiştirilmiş ek OnePlus öğeleriyle birlikte getiriyor. Genel kullanıcı arayüzü, yazı tipleri ve “daha doğal ve sezgisel görünmelerini sağlamak” için “gerçek dünyadaki fiziksel hareketlere” sahip “doğal ve canlı” animasyonların yanı sıra yepyeni Aquamorphic Design’dan bahsediyoruz. Bahsetmişken, bu sürümde “karmaşık hareketleri tanıyan ve optimize edilmiş etkileşimler sağlayan” Quantum Animation Engine 4.0’a tabi tutuluyorsunuz.

Ayrıca müzik, araç çağırma ve yemek dağıtım uygulamaları, Hızlı Ayarlar’da medya oynatma kontrolü, optimize edilmiş bir Raf, hedef ekrana otomatik olarak ayarlanan içerik yayınlama, daha sorunsuz bir kulaklık bağlantısı hakkında canlı bilgileri gösteren yeni bir Always-On Display türü de var. Sohbet ekran görüntülerinin otomatik pikselleştirilmesi, düzenli pano temizliği ve Dinamik Bilgi İşlem Motoru sayesinde gelişmiş sistem hızı, kararlılık, pil ömrü ve “uygulama deneyimi” bekleyebilirsiniz.

Göz konforu moduyla birlikte Kid Space de eklendi ve yeni HyperBoost GPA 4.0, oyun oynarken “ana senaryolarda kare hızını dengelemeli ve performans ile güç tüketimini dengelemelidir”.

Her zaman olduğu gibi, bu sunumların aşamalı olabileceğini unutmayın; bu, yeni yazılımın vahşi ortamda tüm OnePlus 8, 8 Pro ve 8T birimlerine ulaşmasının en az birkaç gün alabileceği anlamına gelir.

-- Reklam --

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını açın ve Sohbet ekranını...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz