Ana SayfaOtomobilPlayStation 5, Artık Elektrikli Araçlara Geliyor

PlayStation 5, Artık Elektrikli Araçlara Geliyor

Eylül ayında kurulan Sony Honda Mobility'nin Başkanı Izumi Kawanishi, teknik olarak PlayStation 5 platformunu arabalarına eklemenin mümkün olduğunu söyledi. Kawanishi, Tesla'nın herhangi bir içerik hizmeti sağlamadığını söylüyor, bu da şirketin gelecek otomobiller için eğlence kısmına daha fazla odaklanmayı planladığı anlamına gelebilir.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Sony‘nin en yeni nesil PlayStation oyun konsolu Sony PS5‘i piyasaya sürmesinden bu yana epey zaman geçti. Aslında şirket, gelecek yıl yeni ve daha ince bir versiyonu piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

PS5’in yeni bir sürümünün piyasaya çıkacağı söylentileri arasında, Sony’nin Honda ile ortaklaşa eğlence konsolu için akıllı arabalarda PlayStation 5’i kullanabileceği söyleniyor.

Eylül ayında kurulan Sony Honda Mobility’nin Başkanı Izumi Kawanishi, teknik olarak PlayStation 5 platformunu arabalarına eklemenin mümkün olduğunu söyledi. Ancak, bu entegrasyon hakkında veya bunu gerçekten yapmaya çalışıp çalışmadıkları hakkında daha fazla bilgi sağlamadı.

Sony-Honda-Mobility-Car

Şirketlerin birinci sınıf bir eğlence deneyimi etrafında inşa edilmiş elektrikli arabalar yapmak için müzik, film ve oyun kullanmayı planladıklarını söylüyor. Ayrıca Sony’nin insanları harekete geçiren içerik, hizmet ve eğlence teknolojilerine sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Kawanishi, Tesla‘nın herhangi bir içerik hizmeti sağlamadığını söylüyor, bu da şirketin gelecek otomobiller için eğlence kısmına daha fazla odaklanmayı planladığı anlamına gelebilir.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz