Ana SayfaOyunPUBG Mobile 1.5 Güncellemesi - Tesla Model Y Ve Diğerleri...

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi – Tesla Model Y Ve Diğerleri…

Yeni arabalar, Erangel haritasında da çeşitli değişiklikler getiren büyük bir güncelleme olan yeni 1.5 güncellemesiyle geliyor. İşbirliğinden bahseden PUBG Mobile X Tesla, oyuncuların keşfedebileceği Amerikan elektrikli araç üreticisinin Gigafactory'sini de beraberinde getirdi.

-

Krafton ve Tencent Games, Tesla’nın tanınabilir araçlarını PUBG Mobile’a getirmek için Tesla ile işbirliği yaptı. Artık oyuncular Model Y ve hatta Cybertruck gibi araçları oyunda görebilecek.

Yeni arabalar, Erangel haritasında da çeşitli değişiklikler getiren büyük bir güncelleme olan yeni 1.5 güncellemesiyle geliyor. İşbirliğinden bahseden PUBG Mobile X Tesla, oyuncuların keşfedebileceği Amerikan elektrikli araç üreticisinin Gigafactory’sini de beraberinde getirdi. 

Bu fabrikada, kendi kendine giden bir araba olan Model Y modeli, belirli anahtarları etkinleştirerek Cybertruck gibi diğer araçlarla birlikte monte edilebilir. Bu arabalar daha sonra haritanın etrafında dolaşmaya devam edecek ve onlarla karşılaşan herhangi bir oyuncu tarafından hasar gördüğünde erzak sandıkları düşecek

Ancak oyun ne yazık ki hiçbir oyuncunun bu yeni araçları kullanmasına izin vermiyor. Ayrıca güncelleme, orijinal Erangel haritasına da çeşitli değişiklikler getiriyor ve binalara fütüristik anti yerçekimi bisikleti gibi yeni ekipmanların yanı sıra revizyonlar da sunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakYoutube

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here