Ana SayfaSosyal MedyaReddit Yeni Görünümü İle Geliyor

Reddit Yeni Görünümü İle Geliyor

-

En iyi Google Asistan uyumlu akıllı ev cihazları

Google Asistan, şüphesiz isteyebileceğiniz en iyi sanal asistanlardan biridir. Google Asistan sadece birkaç kelimeyle yemek...

Geçen ayın başlarına doğru Reddit, web sitesi için yeni bir tasarım ortaya çıkaracağını açıkladı. Bugün şirket, kullanıcılarının küçük bir yüzdesinin yeniden tasarlanan masaüstü sitesini deneyeceğini açıkladı. Test, ekibin sunucu yükünü değerlendirebilmesi ve yeni tasarımı bir opt-in süreci boyunca herkesin kullanımına sunacak şekilde gerçekleştiriliyor.

Reddit kullanıcısı değilseniz veya henüz güncellemeyi görmediyseniz, sitenin Card, Classic ve Compact modlarında sitenin nasıl görüneceği dair örnekler bulunmakta. Neyse ki, yeni görünümü seven biri değilseniz, sayfanın üst kısmındaki bir banner’ı seçerek veya old.reddit.com adresine giderek eski moda geri dönebiliyorsunuz. Reddit, şu anda eski sitenin görüntüsünden kurtulmak gibi planlarının olmadığını açıkladı.

Her şey iyi gözükse de, tasarım henüz tam olarak tamamlanmış değil. Yeni görünüm henüz tam olarak hazır olmadığından dolayı bir çok özellik de çalışmamakta. Bununla birlikte, ekip gece modu ve klavye kısayolları gibi diğer uzun süredir istenen özelliklerin üzerinde çalışmakta.

-- Reklam --

Android için en iyi artırılmış gerçeklik oyunları

Artırılmış gerçeklik (AR) oyunları, gerçek dünyayı sanal olana bağlar. Gerçek dünya unsurlarını oyuna dahil etmek için kamerayı ve GPS'i...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.