Ana SayfaAkıllı TelefonRedmi Note 11 Serisi Harika Kamerasıyla Caka Satıyor!

Redmi Note 11 Serisi Harika Kamerasıyla Caka Satıyor!

Redmi Note 11 serisi akıllı telefonun 108 megapiksel ana lense sahip üçlü kamera sistemine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Note 11, 50 megapiksel + 2 megapiksel çift kamera sistemine sahip olacak, Note 11 Pro ve Pro Plus ise 108 megapiksel kamera ile donatılacak.

-

Perşembe günü Xiaomi, Redmi Note 11 serisi akıllı telefonlarını duyuracak. Seride Redmi Note 11; Note 11 Pro ve Note 11 Pro Plus adlı üç model yer alacak. Marka tarafından yayınlanan yeni bir poster; Note 11 Pro’nun 108 megapiksel kameraya sahip olacağını ortaya koyuyor.

Aşağıda gösterilen resme daha yakından bakıldığında; Redmi Note 11 serisi akıllı telefonun 108 megapiksel ana lense sahip üçlü kamera sistemine sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Söylentilere göre Note 11, 50 megapiksel + 2 megapiksel çift kamera sistemine sahip olacak. Note 11 Pro ve Pro Plus ise 108 megapiksel kamera ile adeta göz kamaştıracak.

Redmi-Note-11-Pro

Son raporlara bakarsak; Redmi Note 11 Pro‘nun merkezi olarak konumlandırılmış bir delikli bir AMOLED panele sahip olacak. Full HD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı desteği taşımasını bekliyoruz.

Ayrıca bkz: Redmi Note 11 Pro, Dimensity 920 İşlemciye Sahip Olabilir!

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here