Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A73 5G, One UI 5.0 kararlı güncellemesini alıyor

Samsung Galaxy A73 5G, One UI 5.0 kararlı güncellemesini alıyor

Bu haftanın başlarında Samsung, Galaxy A33 5G ve Galaxy A53 5G için kararlı Android 13 güncellemesini yayınladı. Bugün şirket, kararlı Android 13 güncellemesini Galaxy A73 5G için yayınlamaya da başladı. Galaxy A73 5G için kararlı Android 13 güncellemesi, donanım yazılımı sürümü A736BXXU2BVK2 ile birlikte gelir.

-

BluTV Yabancı Medya Devi Warner Bros Discovery Tarafından Satın Alındı

Ünlü gazetecilerden Ertuğrul Özkök, BluTV'nin Warner Bros Discovery tarafından satın alındığını, bugün kaleme aldığı köşe...

Samsung Galaxy A73 5G, One UI 5.0 güncellemesini alan en son Samsung akıllı telefon. Malezya’daki kullanıcıların A736BXXU2BVK2 tanımlayıcısını taşıyan bir OTA güncellemesi aldığı ve üretici yazılımının önümüzdeki haftalarda daha fazla ülkeye yayılması bekleniyor. Güncelleme ayrıca Kasım güvenlik yamasını da içeriyor.

Samsung, Galaxy S22 serisi amiral gemileri için 24 Ekim’de One UI 5.0’ı yayınlamaya başladı ve o zamandan beri güncellemeyi eski amiral gemilerinin, katlanabilir modellerinin ve A serisi orta sınıf modellerinin birçoğuna getirdi. Yeni özelliklerle ilgili ayrıntılı kapsamımıza buradan göz atabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3 2023 Yılının En İyi Oyunu Seçildi

The Game Awards 2023, nam-ı diğer Oyun Oscarları 2023 gerçekleştirildi. Orijinal takvimi ile 7 Aralık’ta, Türkiye takvimine göre se...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena