Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Flip 3 Lite, 11 Ağustos'ta Satışa Sunulabilir

Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite, 11 Ağustos’ta Satışa Sunulabilir

Şimdi yeni bir rapor, şirketin Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite akıllı telefonunu da piyasaya sürebileceğini gösteriyor. Samsung, katlanabilir akıllı telefonları ana akım haline getirmeye çalışıyor ve bu yaklaşan 'Lite' modeli de, bu amaca açılan bir kapı olabilir.

-

Aynı zamanda dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Güney Koreli şirket Samsung, Ağustos ayında Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve yeni Galaxy Buds dahil olmak üzere yeni cihazları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şimdi yeni bir rapor, şirketin Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite akıllı telefonunu da piyasaya sürebileceğini gösteriyor. Samsung, katlanabilir akıllı telefonları ana akım haline getirmeye çalışıyor ve bu yaklaşan ‘Lite’ modeli de, bu amaca açılan bir kapı olabilir.

Korean Herald aracılığıyla gelen rapor, telefonun 11 Ağustos’ta Samsung Unpacked etkinliğinde piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Söylenen lansman tarihinin henüz resmi olarak açıklanmadığını tekrar belirtelim.

Korean Herald’ın raporu, Samsung’un 11 Ağustos’ta Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Flip 3 Lite olmak üzere üç katlanabilir akıllı telefonu piyasaya süreceğini ortaya koyuyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Galaxy Z Flip 3 Lite uygun fiyatla küresel pazarda yerini alabilir. Galaxy Z Flip akıllı telefonların performans ve özellikler açısından iki farklı modelle gelme olasılığı da var.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here