Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Fold 3, Arka Kamerasıyla Göz Kamaştırıyor

Samsung Galaxy Z Fold 3, Arka Kamerasıyla Göz Kamaştırıyor

Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold 2'nin içe katlanır tasarımını koruyacak; böylece harici bir ekran ve içeride katlanabilir daha büyük bir sunuyor olacak. Birkaç gün önce Ice Universe, dış ekranın 6.23 inç ölçülerinde ve 2268 x 832 çözünürlüğe sahip olduğunu, iç ekranın ise 2208 x 1768 çözünürlüğe sahip 7.56 inç olduğunu ortaya çıkardı.

-

Samsung’un bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan iki katlanabilir cihazı var ve bunlar Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 olarak adlandırılıyor. Her iki cihazın da Ağustos ayında duyurulması bekleniyor. Fold 3’ün arka kamera tasarımı bir kez daha haberimize konu oluyor.

Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold 2’nin içe katlanır tasarımını koruyacak; böylece harici bir ekran ve içeride katlanabilir daha büyük bir sunuyor olacak. Birkaç gün önce Ice Universe, dış ekranın 6.23 inç ölçülerinde ve 2268 x 832 çözünürlüğe sahip olduğunu, iç ekranın ise 2208 x 1768 çözünürlüğe sahip 7.56 inç olduğunu ortaya çıkardı.

Her iki ekran da AMOLED ve içteki 120Hz yenileme hızına sahip. Kapak ekranında ortalanmış bir delik bulunurken, iç ekranda ekran altı kamera yer alıyor. Galaxy Z Fold 3’ün etrafındaki çerçeve artık düz, ancak kenarlardan inceliyor. Hala üstte ve altta görünen anten çizgileri var ve USBC bağlantı noktasının ve hoparlör ızgarasının konumu da değişmeden kaldı. Bununla birlikte, hoparlör ızgarasının delikleri aynı sayıda olmasına rağmen, çok daha küçük ve aralıklı duruyor.

Source/On Leaks

Tasarım açısından en büyük değişiklik ise arka kamera muhafazası. Dikdörtgen kamera gitti ve onun yerine daha küçük hap şeklinde bir kamera geldi. Hala üç kamera bulunuyor ama LED flaş şimdi üçüncü sensörün altında yer alıyor.

Samsung, Galaxy Fold 3 için yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya bağlı kalıyor. Büyük olasılıkla isteğe bağlı bir satın alma olacak ve cihazla birlikte verilmeyecek olan S Pen için destek ekledi. Bronze ve Black olarak gelen Galaxy Z Fold 2’den farklı olarak Fold 3, Siyah, Yeşil ve Gradyan Pembe/Gümüş renklerinde satışa sunulacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here