Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Fold 3, Ucuz Fiyatlı Olacak!

Samsung Galaxy Z Fold 3, Ucuz Fiyatlı Olacak!

Raporlar, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3'ün öncekilere kıyasla yaklaşık yüzde 20'lik bir fiyat indirimi alabileceğini gösteriyor. Bu, yeni nesil Galaxy Fold akıllı telefonun Galaxy Z Fold 2'nin 1.999 dolarlık fiyatından 400 dolar daha ucuza mal olabileceği anlamına geliyor.

-

Katlanabilir akıllı telefonlar artık hayatımızın bir parçası haline gelmeye başladı. Katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya süren birkaç marka varken, Samsung bu kategoride lider durumda.

Güney Koreli şirket, şimdi Samsung Galaxy Z Fold 3 de dahil olmak üzere yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ve yeni raporlara göre, telefon öncekinden daha düşük fiyatlı olabilir.

Raporlar telefonun daha düşük bir fiyat etiketi ile geleceğini söylese de, fiyatlandırmayla ilgili kesin ayrıntılar henüz bilinmiyor. Ancak şirketin fiyatlandırmayı düşürerek ve kategoriyi daha çekici hale getirerek daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemesi bekleniyor.

Raporlar, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3‘ün öncekilere kıyasla yaklaşık yüzde 20’lik bir fiyat indirimi alabileceğini gösteriyor. Bu, yeni nesil Galaxy Fold akıllı telefonun Galaxy Z Fold 2‘nin 1.999 dolarlık fiyatından 400 dolar daha ucuza mal olabileceği anlamına geliyor.

Şirketin 256GB dahili depolama modelini elinde tutması bekleniyor ve ayrıca ek depolama kapasitesi isteyenler için 512GB depolama modeli sunacağı söyleniyor ancak bu, Fold serisi model için değil Galaxy Z Flip 3 için geçerli olacak.

Daha önceki raporlara inanılırsa, Samsung Galaxy Z Fold 3’ün bu yıl Ağustos ayında resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak Güney Koreli şirketten resmi onay bekliyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here