Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Tasarımı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Tasarımı Sızdırıldı

Galaxy Z Fold 3 ile başlayan render, S Pen stylus desteği ile geleceğini doğruluyor. Üzerine “Fold Edition” yazısı basıldığı için özel olarak tasarlanmış bir kalem gibi görünüyor. Söylentilere göre cihazda S Pen'i saklamak için özel bir saklama bölmesi olacak. Görüntüde herhangi bir saklama kısmına rastlanmasa da bekleyip göreceğiz.

-

Samsung’un bu yıl Ağustos ayında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 5G katlanabilir telefonlarını duyurması bekleniyor. Lansmandan çok önce güvenilir bir kaynak Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 5G‘nin sızdırılmış görüntülerini paylaştı. Yeni sızıntı, telefonların isimlerini doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda tasarımlarını da ortaya koyuyor.

Galaxy Z Fold 3 ile başlayan render, S Pen stylus desteği ile geleceğini doğruluyor. Üzerine “Fold Edition” yazısı basıldığı için özel olarak tasarlanmış bir kalem gibi görünüyor. Söylentilere göre cihazda S Pen’i saklamak için özel bir saklama bölmesi olacak. Görüntüde herhangi bir saklama kısmına rastlanmasa da bekleyip göreceğiz.

Cihazın arka tarafına geçildiğinde ise Z Fold 3, dikey olarak hizalanmış üçlü kamera sistemine sahip. Birkaç rapor, Z Fold 3’ün Samsung’un ekran içi kameraya sahip ilk cihazı olacağını iddia etti. Ancak görüntü, geçen yılki Galaxy Z Fold2 gibi bir selfie kamera deliğini açıkça gösteriyor. Yeni model, önceki modele göre daha ince görünüyor ancak tam boyutları henüz bilinmiyor.

Galaxy Z Fold 3

Yukarıdaki görüntüde Galaxy Z Fold 3’ün yanında yer alan Galaxy Z Flip 3, çift tonlu bir tasarıma sahip olarak görülebilir. Üst kısımdaki siyah kısım, çift kamera kurulumuna ve daha büyük ikincil ekrana ev sahipliği ediyor. Z Flip 3 5G’nin tasarımı, birkaç hafta önce ortaya çıkan sızdırılmış görüntülerle eşleşiyor.

Galaxy Z Flip 3

Samsung’un yeni katlanabilir cihazları ve akıllı saatleri duyurmak için 3 Ağustos’ta bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyebileceği tahmin ediliyor. Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün satışları 27 Ağustos’ta başlayabilir. Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 ise 11 Ağustos’ta satışa çıkabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here