Ana SayfaFilm ve DiziShe-Hulk: Attorney at Law Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

She-Hulk: Attorney at Law Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

Son zamanlarda tıklanma rekorları kıran She Hulk: Attorney at Law'ı nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz...

-

Eternal Fire Astralis’i de Eledi BIG İle Eşleşti

ESL Pro League Season 18 D grubunda birbirinden zorlu mücadelelere girişen Eternal Fire, gruptan çıkmayı...

Marvel Comics yeni projesi She Hulk’u duyurdu. Hulk karakterinin hayranları için serinin devam niteliğini taşıyan bu yapım heyecan yarattı. She Hulk; Marvel Comics dünyasının aynı adı taşıyan karakterine dayanan Disney + platformu için yayın hizmeti vermeye başladı. Jessica Gao tarafından yaratılan She Hulk, Amerikan yapımı bir dizi projesidir.

She-Hulk: Attorney At Law’ın 18 Ağustos Perşembe günü Disney+’da galası yapılmıştı. Yayınlandıktan sonra Disney+ ‘ta, her perşembe aynı saatte She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni bölümü yayınlamaya devam edecek. Toplamda dokuz bölüm olması bekleniyor ve She-Hulk finali 13 Ekim’de Disney+’ta yayınlanacak.

Nasıl İzlenir?

She-Hulk: Attorney at Law’ı çevrimiçi izlemenin tek yolu Disney+ aboneliğidir. Disney+’a ayda 34,99 TL karşılığında abone olabilirsiniz, bu sayede She-Hulk’un yanı sıra Loki, Ms. Marvel, WandaVision, Avengers Endgame ve Eternals dahil olmak üzere bir dizi başka Marvel filmi ve TV şovlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Windows 11 İle Geçiş Anahtarları Özelliği Sunuldu

Bugün Microsoft, Windows 11 için yeni bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına geçti. Bu güncelleme, işletim sistemine pek çok özelliği...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
Kaynaktechradar

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz