Ana SayfaFilm ve DiziShe-Hulk: Attorney at Law Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

She-Hulk: Attorney at Law Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

Son zamanlarda tıklanma rekorları kıran She Hulk: Attorney at Law'ı nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz...

-

OnePlus 11’in gerçek görüntüsü sızdı

OnePlus 11'in yeni yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve @OnLeaks ve GadgetGang'daki ekip, bize...

Marvel Comics yeni projesi She Hulk’u duyurdu. Hulk karakterinin hayranları için serinin devam niteliğini taşıyan bu yapım heyecan yarattı. She Hulk; Marvel Comics dünyasının aynı adı taşıyan karakterine dayanan Disney + platformu için yayın hizmeti vermeye başladı. Jessica Gao tarafından yaratılan She Hulk, Amerikan yapımı bir dizi projesidir.

She-Hulk: Attorney At Law’ın 18 Ağustos Perşembe günü Disney+’da galası yapılmıştı. Yayınlandıktan sonra Disney+ ‘ta, her perşembe aynı saatte She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni bölümü yayınlamaya devam edecek. Toplamda dokuz bölüm olması bekleniyor ve She-Hulk finali 13 Ekim’de Disney+’ta yayınlanacak.

Nasıl İzlenir?

She-Hulk: Attorney at Law’ı çevrimiçi izlemenin tek yolu Disney+ aboneliğidir. Disney+’a ayda 34,99 TL karşılığında abone olabilirsiniz, bu sayede She-Hulk’un yanı sıra Loki, Ms. Marvel, WandaVision, Avengers Endgame ve Eternals dahil olmak üzere bir dizi başka Marvel filmi ve TV şovlarına erişim sağlayabilirsiniz.

-- Reklam --

Küçük şehir arabası Wuling için ön siparişler açıldı

Wuling, ilk küresel otomobili Air ev için ön siparişleri açtı. General Motors, SAIC ve Wuling'in ortak girişimi tarafından geliştirilen...
Kaynaktechradar

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz