Ana SayfaOyunSıkı Durun! GTA Remastered Trilogy, 2022'de Geliyor!

Sıkı Durun! GTA Remastered Trilogy, 2022’de Geliyor!

Güvenilir bir kaynak, yeniden düzenlenmiş üçlemenin çıkış tarihinin bu yıl içinde belirlenmeyeceğini, ancak "2022'de bir ara" çıkacağını da ekledi. Başka bir kayndak da kısa süre önce üç klasik GTA oyununun bu yıl içinde yeniden başlayacağını bildirmişti. 

-

Son zamanlarda GTA (Grand Theft Auto) oyunlarının orijinal üçlemesinin remaster olabileceğine dair yeni bir söylenti dolaşıyor. Remaster’ların ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda bir bilgi bulunmasa da, bu yeni versiyonun gelecek sene sunulacağı söyleniyor.

Güvenilir bir kaynak, yeniden düzenlenmiş üçlemenin çıkış tarihinin bu yıl içinde belirlenmeyeceğini, ancak “2022’de bir ara” çıkacağını da ekledi. Başka bir kayndak da kısa süre önce üç klasik GTA oyununun bu yıl içinde yeniden başlayacağını bildirmişti. 

Buna Rockstar Dundee (Halo: The Master Chief Collection’ın arkasındakiler) tarafından geliştirilecek olan GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas için remaster’lar dahil.

Bildirildiğine göre, üçlemenin başlangıçta GTA V ‘Genişletilmiş ve Geliştirilmiş Sürüm’ ile birlikte piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak görünüşe göre bu, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen bağımsız bir sürüme geçti.

Ayrıca bkz: Çocukların Oyun Oynaması Kısıtlanıyor! Haftada Sadece 3 Saat İzin Var!

Ancak, dahili gecikmeler Kotaku raporuna göre, fırlatma penceresinin Ekim sonu veya Kasım başı arasında değişmesine neden olmuştu. Ancak şimdi Henderson, üçlemeyi yeni nesil grafiklerde görmemize birkaç ay daha olduğunu açıkladı.

Ayrıca bkz: GTA 5 Online’nın Yükleme Süresi Yüzde 70 Düşürüldü!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakXfire

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here