Ana SayfaSosyal MedyaSnapchat Premium Aboneliğini Duyurdu!

Snapchat Premium Aboneliğini Duyurdu!

Snapchat premium aboneliğini başlattığını duyurdu. Snapchat+ olarak karşımıza gelecek olan premium abonelik kullanıcılara oldukça avantajlar sağlayacak.

-

TikTok’un Son Efekti, Sanatçılara Yardımcı Oluyor

TikTok'un son filtresi birkaç gündür piyasada olsa da son derece popülerlik kazanıyor. Bu filtreye yeni AI Greenscreen de deniyor ve girdiğiniz kelimelere dayalı olarak...

Günümüzün popüler sosyal medya platformlarında biri olan Snapchat premium aboneliğini başlattığını duyurdu. Snapchat+ olarak karşımıza gelecek olan premium abonelik kullanıcılara oldukça avantajlar sağlayacak.

Snapchat+ premium kullanıcılarına snapchat simgesini değiştirmeye, hikayenizi birde fazla izleyenleri görme profilinizi şekillendirmeye, bir arkadaşınızı BFF (En İyi Arkadaş) olarak sabitleme imkanı sunacak.

Snapchat

Şirket bu premium aboneliği ilk olarak kendi belirledikleri ülkelerde hizmete sokacak. Bu ülkeler; ABD, Almanya, Fransa, Kanada, Avustrulya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliklerinde kullanıma sunacaklar. Ülkemizde şuan kullanıma açık olmadığını belirtelim.

Snapchat premium aboneliğin ücret kısmına gelecek olursak aylık 3,99 dolar olacağı belirlendi.

Ayrıca bkz: Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin Verecek!

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.