Ana SayfaOyunStar Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Star Wars Jedi: Survivor PlayStation 5, PC, Xbox Series X/S için 17 Mart 2023’te çıkış yapacak.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları yanında filmleri ile birçok ödül alanında oldukça büyük başarı sağlamıştır. Yapımcı şirket bunun yanında oyun piyasasında adından söz ettirmek için Star Wars oyunlarına odaklanmış durumda bugünkü yazımızda sizlere Star Wars Jedi: Survivor hakkında bilgi vereceğiz.

Şirket ilk olarak 2019 yılında piyasaya sürülen Star Wars Jedi: Fallen Order, ile oldukça güzel başarı ederek oyuncu kitlesini memnun etmişti. Devamında oyunun merakla beklenen devamı niteliğinde yapımı da geçtiğimiz mayıs ayında çıkarılmıştı. Şirket en son olarak resmi bir fragman ile oyunu duyurdu.

Oyun içi mekaniklere göz attığımızda ise günümüz oyunlarında yanında güzel bir iş çıkarılmışa benziyor. Özellikle savaş sahnelerinde ki gerçekçilik oyuncuları ekran başına kilitleyecek gibi duruyor.

Oyuncuların ise en çok merak ettiği konu ise çıkacak olan oyunun fiyatı konusu oldu. Yapımcı şirket son zamanlarda artan fiyatlara göre şu şekilde bir fiyat belirledi.

  • Star Wars Jedi: Survivor – 1.199,99 TL
  • Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition – 1.599,99 TL

Fiyatlara bakılacak olursa son zamanlarda artan fiyatlar sebebi ve kur farkından dolayı biraz pahalı gibi duruyor.

Star Wars Jedi: Survivor PlayStation 5, PC, Xbox Series X/S için 17 Mart 2023’te çıkış yapacak.

Street Fighter 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz