Ana SayfaOyunSteam Sonbahar İndirimleri Bugün Başlıyor!

Steam Sonbahar İndirimleri Bugün Başlıyor!

Günümüzün en çok kullanıcısı sayısına sahip olun platformu Steam, bugünden itibaren büyük Sonbahar indirimlerinin başlayacağını açıkladı.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Günümüzün en çok kullanıcısı sayısına sahip olun platformu Steam, bugünden itibaren büyük Sonbahar indirimlerinin başlayacağını açıkladı.

Oyunseverlerin en çok tercih ettiği platform olan Steam, Black Friday haftası ile beraber oyunlarında büyük bir indirim yapmayı planlıyor. Özellikle Steam’de dolar kurunun yeniden belirlenmesinin ardından oyunseverler oyunlara bir nebze uzak kalmıştı. Ülkemiz başta olmak üzere birçok oyun bu dolar dengesizliği yüzünden oyunların fiyatından şikayetçi olmuştu.

Steam, tüm kullanıcıları için özenle hazırladığı büyük Sonbahar indirimlerinin tarihini 22 Kasım – 29 Kasım tarihleri olarak belirledi. 1 hafta boyunca sürecek olan Steam Sonbahar indirimlerinde yüzlerce oyun büyük indirimlerle oyuncuların karşısına çıkacak.

steam sonbahar indirimleri

22 Kasım (bugün) 21.00 ile başlayacak olan etkinlikler, 29 Kasım 21.00 saatine kadar devam edecek. Bu Sonbahar indirimlerinin yanı sıra, istediğiniz oyunları 11 farklı kategoride değerlendirerek, ödül kazanmasına destek sağlayabilirsiniz.

2022 yılının sonlarına doğru yaklaşırken en büyük oyun platformlarından olan Steam, gözünü karartmış durumda. Bununla beraber en büyük rakibi olan Epic Games’de bu ayın sonlarına doğru büyük bir indirim kampanyası başlatmayı hedefliyor. Bu savaştan en çok oyunseverler yararlı çıkacağa benziyor.

Microsoft, Playstation için 10 yıllık bir Call of Duty anlaşması teklif etti!

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz