Tekken 7 Masaüstüne Geliyor!

Badai Namco’nun dünyaca ünlü dövüş oyunu olan Tekken 7 hakkında detaylar belli oldu. Oyunun PS 4 versiyonuna ek olarak PC ve Xbox One platformlarına çıkacağı da belirtildi.

Oyunun dünyasının adını akıllara kazımış dövüş oyunlarının başında gelen Tekken serisi 20 yıllık bir geçmişe sahip. Duyurulan tüm detayların arasında belkide en önemlisi oyunun ilk kez PC platformu içinde satışa sunulacak olması oldu.

BANDAI NAMCO Entertainment ve BANDAI NAMCO STUDIOS tarafından geliştirilmesi süren Tekken 7 ile seri yepyeni bir sayfaya geçiş yapacak ve bugüne dek oyunda yer alan karakterlere ek olarak en geniş hareket listesi ve özellikleri oyunculara sunacak. Önceki açıklamalarda belirtildiği gibi Tekken 7’de 30’u aşkın karakter bulunacak. Bunların arasında en dikkat çekeni Street Fighter serisinden görmeye alştığımız Akuma.

Tekken 7 Masaüstüne Geliyor!

Unreal Engine 4 Yine Sahnede

G Corporation ve Mishima Zaibatsu arasındaki dev mücadele ilk kez Unreal Engine 4 kullanılarak bizlere sunulacak. BANDAI NAMCO STUDIOS Tekken 7’de yeni oyun motorunun hünerlerini oyuna dahil edilmiş etkileyici sinematiklerle beraber bizlere sunacak.

Büyük bir merakla beklenen Tekken 7 için kesin çıkış tarihi belli olmasa da, 2017’nin ilk aylarında Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformu için satışa çıkartılacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0