Ana SayfaSosyal MedyaTikTok'ta Uyuyarak Para Kazanma Dönemi Başladı!

TikTok’ta Uyuyarak Para Kazanma Dönemi Başladı!

Son günlerde TikTok içerisinde uyku yayınları açmak viral oldu. TikTok içerik üreticileri uyku yayınları açarak yılda 400 bin dolar kadar gelir elde edebiliyor.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarının başında gelen TikTok içerisinde binlerce milyonlarca kullanıcı yer alıyor. Bu kullanıcılarda bazıları yeni içerik üretmeye çalışıyor. Son olarak TikTok’ta uyku yayınları yapmak viral oldu. TikTok içerik üreticileri uyku yayını yaparak büyük gelir elde etmeye başladı.

TikTok özellikle pandemi ile birlikte büyük bir kullanıcı sayısına ulaştı. Hal böyle olunca içerik üreticileri yeni bir akım geliştirme kararı aldı. Son günlerde TikTok içerisinde uyku yayınları açmak viral oldu. TikTok içerik üreticileri uyku yayınları açarak yılda 400 bin dolar kadar gelir elde edebiliyor.

İnsanlar çoğunlukla eğlenceli vakit geçirmek için TikTok uygulamasını kullanırken, bazı insanlar burada gelir sağlayarak geçinmeyi hedefliyor. Hem içerisinde yer alan reklamlar hem de bağışlar ile beraber insanlar gerçekten büyük rakamlar elde edebiliyor. TikTok kullanıcıları akımlara uyarak gelir kapısını aralamak istiyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve kısa zaman içerisinde viral olan uyku yayınları, şu an oldukça fazla kullanıcı tarafından yapılıyor.

tiktok uyuyarak para kaznama

Ünlü TikTok içerik üreticilerinden birisi olan Jakey Boehm, uyku yayınları açtığını ve kazancını açıkladı. Her gün 22.00’de yayına başlayan ve yatakta uyku süresini yayınlayan Boehm, ayda ortalama olarak 35 bin dolar elde ediyor. Bu da yıllık olarak 400 bin dolara denk geliyor.

380 dolar karşılığında odadaki eşyaları çalıştırarak Boehm’in uykusunu bölüyor. Böylece hem izleyiciler hem de yayını açan kişi etkileşime girmiş oluyor. Yayınlarda görülüyor ki, Boehm’in uykusu sık sık bölünüyor. Bu akım henüz ülkemizde yaygınlaşmasa da, kısa zaman içerisinde popüler olacağa benziyor.

Tumblr Türkiye’de Erişeme Kapatıldı!

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz