Ana SayfaSosyal MedyaTumblr Türkiye'de Erişeme Kapatıldı!

Tumblr Türkiye’de Erişeme Kapatıldı!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından olan Tumblr, çıplak içerikler barındırdığı gerekçesiyle, Türkiye'de erişime kapatıldı.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından olan Tumblr, çıplak içerikler barındırdığı gerekçesiyle, Türkiye’de erişime kapatıldı.

2007 yılıyla beraber hayatımıza giren ve oldukça popüler bir sosyal medya uygulaması olan Tumblr, ülkemizde de oldukça fazla kullanıcıya sahipti. Bir süredir Tumblr kullanıcıları, platform içerisinde yer alan çıplak içeriklerden dolayı şikayetçiydi. Uzun yıllar boyunca çıplak içerikler platform içerisinde yer almıyordu ancak Tumblr bunu 2018 yılında kaldırdı.

Çıplaklık içeren gönderilerin artış göstermesi sebebiyle başta ülkemiz olmak üzere birçok ülke konu hakkında endişelerini dile getirdi. Bunun sonunca bir şey yapmayan Tumblr’a, ülkemizde erişim yasağı uygulanmaya başlandı.

tumblr erişeme kapatıldı

Bugün paylaşılan haberler doğrultusunda Tumblr, ülkemiz üzerinde tamamen engellendi. Bu yasağın ne kadar devam edeceği veya ne zaman sona ereceği hakkında bir bilgi bulunmuyor. Konu ile ilgili birçok kişi sosyal medya hesaplarından Tumblr için Tag açmaya başladı. Önümüzdeki günlerde konu hakkında detaylı bir açıklama yapılmasını bekliyoruz.

Apple Music vs Spotify: Hangi müzik akışı hizmeti en iyisi?

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz