Transformers: Rise of the Beasts Filminin Fragmanı Yayınlandı!

En sevilen aksiyon filmlerinden olan Transformers, 2023 yılına bomba bir devam filmi ile girecek. Serinin devam filmi olan Transformers: Rise of the Beasts için fragman yayınlandı.

Pandemi ile beraber sinema salonlarına ne kadar uzak kalsak da, kaliteli yapımlar ve devam filmleri sahneye çıkmaya devam ediyor. Özellikle dünya çapında büyük bir ilgi gören Transformers’da, sevenlerine mutlu bir haber verdi. Serinin devam filmi olan Transformers: Rise of the Beasts için yayın tarihini ve fragmanı açıkladılar.

9 Haziran 2023 tarihi ile beraber sinema salonlarında yerini alacak olan Transformers: Rise of the Beasts, şimdiden hayranlarını heyecanlandırmaya başladı. Özellikle uzun süredir yeni film için bekleyenlerin sayısına bakılacak olursa, 2023 yazında sinema salonlarına ilginin büyük olacağını söyleyebiliriz.

Ron Perlman tarafından seslendirilen ve bir gorile dönüşebilen Maximals’ın lideri Optimus Primal’i tanıtan Transformers: Rise of the Beasts fragmanından birçok detay da göze çarptı. Brooklyn’de ailesiyle birlikte yaşayan ve ailesine destek olan eski askeri elektronik uzmanı Noah karakterine hayat veren Anthony Ramos ile bir müzede eser araştırmacısı Elena’yı canlandıran Dominique Fishback filmde yer alacak isimler arasında. Serinin devam filmi Transformers: Rise of the Beasts, 9 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Fragmanı Çıktı!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0