Ana SayfaOyunTürk Mobil Yarış Oyunu Racing Kingdom Duyuruldu!

Türk Mobil Yarış Oyunu Racing Kingdom Duyuruldu!

Bugünkü yazımızda sizlere Türk yapımı mobil yarış oyunu olan Racing Kingdom oyunundan bahsedeceğiz.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık bilgisayar oyunlarının yanında mobil oyunlarda göze çarpar oldu. Bugünkü yazımızda sizlere Türk yapımı mobil yarış oyunu olan Racing Kingdom oyunundan bahsedeceğiz.

Bildiğiniz gibi mobil oyun platformunda birden fazla oyun türü bulunmakta ama bu oyun türlerinden en çok tercih edilen oyun türü yarış oyunları olmakta sebebi ise fps oyunları mobilde aslında biraz daha zor oynanmakta fakat yarış oyunları o durumda yer almıyor.

Oyun dünyasına yeni giriş yapan Racing Kingdom ise yayınladığı fragman ile oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı. Özellikle mobil oyun olmasına rağmen grafikleri oldukça dikkat çekici gözüküyor.

Oyun içinde birden fazla yarış arabası ve spor araba bulunurken bu araçları kendinize özel kişiselleştirme yapabileceksiniz. Ve yapımcı şirket oyun için ayrıca düşük sistemli telefonları unutmayıp oyunu onlar içinde optimize etmeye çalıştıklarını belirtti.

Oyunun çıkış tarihi hakkında ise yapımcı şirket oyunu 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlamaktalar.

İnternetsiz Oynanan En İyi Offline Mobil Oyunlar

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz