Ana SayfaOyunVampire Survivors şimdi çıktı ve ücretsiz

Vampire Survivors şimdi çıktı ve ücretsiz

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Vampire Survivors, 2022’nin uyuyan hitidir (2021’de piyasaya sürülmesine rağmen), çok sayıda “En İyi Oyun” listesinde yer alır. Bu, Steam yerine 2000’lerin Flash oyun web sitesine daha uygun gibi görünen tuhaf bir oyun, ancak bağımlılık yapıyor, heyecan verici ve zorlayıcı ve sürpriz bir duyuruyla artık Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Vampire Survivors olarak bilinen roguelite RPG, artık iOS ve Android’de ücretsiz, reklam destekli bir sürüm olarak mevcut. Oyun hakkında fazla bir bilgiye sahip değilseniz, Vampire Survivors, basit bir hedef sunan, yukarıdan aşağıya bir otomatik atış oyunudur: Amaç hayatta kalmak. Karakterinizi ekranda hareket ettirdikçe, her taraftan saldıran yaratık ordularına otomatik olarak saldıracaktır. Kazanamazsınız, ancak bir veya iki yeni yükseltmenin kilidini açmaya yetecek kadar altın toplayabilirsiniz ve kilidini açabileceğiniz yeni hayatta kalanlar da vardır ve ilerledikçe daha fazla derinlik ve strateji ekler.

Bağımlılığın yattığı yer burasıdır. Oynaması inanılmaz derecede tatmin edici bir oyun ve başka bir hazine sandığı açtığınızda aldığınız telaş, ganimet kutuları açmakla aynı dopamin hücumunu harekete geçiriyor (ama bedava!).

Vampire Survivors’ı oynamak ücretsizdir ve reklamlar içerir, ancak reklamlar müdahaleci değildir. Öldüğünüzde canlanmak için bir video izleyebilir ve ayrıca bonus altın kazanmak için başka bir video reklam daha izleyebilirsiniz. Bu videolar tamamen isteğe bağlıdır ve yeni öğelerin kilidini açmak için gerekli değildir. Mobil bağlantı noktası, varsayılan olarak dikey moddadır; bu, masaüstü ve konsol sürümlerinin yatay modunda kullanılanlar için hoş karşılanmayabiliir. Ancak yatay moda geçmek için seçenekler menüsünün ikinci sayfasına gidebilirsiniz. Ne yazık ki, 16:9 olmayan herhangi bir ekranda (yani çoğu telefonda) oyun sırasında oyunun her iki yanında siyah çubuklar (kutup kutusu) olacaktır.

Vampire Survivors, parmağınız yaklaşan düşmanların önüne kolayca geçebileceği için kullanmanızı Bluetooth kumandalarını destekler. Oyun sabit bir 60 fps hızında çalışırken, daha uzun koşular sırasında düşmanlar ekranda biriktikçe eski telefonlar zorlanabilir. How Long To Beat, her şeyin kilidini açmanın 33,5 saat süreceğini tahmin ediyor, ancak muhtemelen bundan çok daha uzun süre oynuyor olacaksınız./gör

Vampire Survivors, en iyi Android oyunları listemize hızla girecek ve hatta yılın oyunu için en iyi yarışmacılardan biri olacak. Eğlenceli, bağımlılık yapıcı ve Google Play Store’daki pek çok ücretsiz oyunun başına bela olan aynı kazan-kazan ödeme mekanizmasından muzdarip değil.

Vampire Survivors
Kullanıcı Puanı. 4.6
Vampire Survivors
Kullanıcı Puanı. 4.6
-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz