Ana SayfaOtomobilWaze artık Renault'nun bilgi-eğlence sistemi için bağımsız bir uygulama

Waze artık Renault’nun bilgi-eğlence sistemi için bağımsız bir uygulama

Şimdiye kadar ilk kez, Waze yerleşik Google ile belirli arabalarda yeni, özel bir uygulama başlatıyor. Deneyim, seçkin Renault araçlarıyla başlayarak bugün kullanıma sunuluyor. Bu yeni deneyimle, Renault sürücüleri tüm gerçek zamanlı Waze rotalarına, navigasyona ve uyarılara, artı ayarlara, tercihlere ve kayıtlı yerlere araç ekranlarına entegre olacak. Sürücüler artık telefonlarını kullanmadan göz hizasında daha büyük, daha cesur bir navigasyon ekranının keyfini çıkarabilirler.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Waze artık bir arabanın bilgi-eğlence ekranında çalışabilen, indirilebilir, bağımsız bir uygulamadır, telefon gerektirmez. Yerleşik Google ile gelen araçlar, uygulamayı doğrudan alacak ve bu, ilk olarak Renault’nun Austral Hybrid ve Megane E-Tech‘te kullanıma sunulacak.

Waze uygulaması, gerçek zamanlı yönlendirme, navigasyon ve uyarılar, ayarlar, tercihler ve kayıtlı yerler gibi olağan, tam işlevselliğe sahip olacak ve arabanın ekranına yerleşecek.

Uygulamaya erişmek için, Waze for OpenR bağlantısını doğrudan Google Play’den Renault araçlarında veya My Renault mobil uygulamasından kolayca indirebilirsiniz. Navigasyon için yeni bir Waze hesabı oluşturabilir veya mevcut bir Waze hesabını kullanabilirsiniz.

Ve Waze, bağımsız uygulamayı 2023’te diğer kullanıcılara ve markalara getireceğini söylüyor. Doğal olarak Waze, Android Auto ve Apple Car Play sistemleri için de mevcut.

Renault Dijital Müşteri Direktörü Jerome Seror, “Renault, Waze’i akıllı telefonu etkinleştirmeden doğrudan aracın multimedya ekranında sunan ilk otomobil üreticisidir” diyor ve ekliyor: “Birçok Waze kullanıcısının Nouvel kullanırken bu yeni özelliğin keyfini çıkaracağını biliyoruz. Austral ve Renault Megane E-Tech Electric, müşterilerimize sezgisel, sürükleyici ve bağlantılı bir sürüş deneyimi sunma taahhüdümüzün bir parçası olarak.”

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz