Ana SayfaFilm ve DiziWednesday Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

Wednesday Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

Kasım ayı ile beraber vizyona girecek olan yeni Netflix dizisi Wednesday için yeni bir fragman yayınlandı.

-

BluTV Yabancı Medya Devi Warner Bros Discovery Tarafından Satın Alındı

Ünlü gazetecilerden Ertuğrul Özkök, BluTV'nin Warner Bros Discovery tarafından satın alındığını, bugün kaleme aldığı köşe...

Kasım ayı ile beraber vizyona girecek olan yeni Netflix dizisi Wednesday için yeni bir fragman yayınlandı.

Dizi, Wednesday Addams’ın Nevermore Akademisi’nde öğrenci olduğu, psişik yeteneğinde ustalaştığı, kasabayı terörize eden korkunç bir öldürme çılgınlığını engellemeye çalıştığı yıllarını takip ediyor.

Tim Burton’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı bu yapımda, bizleri hem korku hem de komedi bir arada bekliyor. Özellikle iki zıt tür olarak yer alan bu türlerin aynı bir yapımda yer alması son derece heyecan verici şekilde bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=F1w-AMAnxAY

1991 yılında hayata giren The Addams Family ve 1993 yılı yapımı Addams Family Values filmlerinde Wednesday Addams’a hayat veren Christina Ricci’de dizi de karşımıza bir öğretmen olarak çıkıyor.

Çok beklenen gizemli dedektiflik öyküsünün anlatılacağı ve 8 bölümden oluşacak olan Wednesday, 23 Kasım ile beraber Netflix ekranlarından yayın hayatına başlayacak.

Black Panther: Wakanda Forever, Rekorları Altüst Etti!

Baldur’s Gate 3 2023 Yılının En İyi Oyunu Seçildi

The Game Awards 2023, nam-ı diğer Oyun Oscarları 2023 gerçekleştirildi. Orijinal takvimi ile 7 Aralık’ta, Türkiye takvimine göre se...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.