Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp, Aramalar İçin Yeni Özelliğini Duyurdu!

WhatsApp, Aramalar İçin Yeni Özelliğini Duyurdu!

Yeni gelen özellik ile beraber WhatsApp, sesli ve görüntülü görüşmelere linkle katılma özelliğini kullanıma sunuyor. BU özellikle sayesinde aynı Zoom ve Google Meets'de olduğu gibi kullanıcılar linke tıklayarak görüşmelere katılabilecek.

-

KG Mobility, Elektrikli Torres EVX modelini tanıttı

Eskiden SsangYong Motor olarak bilinen KG Mobility, ilk elektrikli aracı Torres EVX'i tanıttı. Bu isme...

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarının aramalar için geliştirdiğini linkle aramaya katılma özelliğini açıkladı.

WhatsApp, son zamanlarda kullanıcılarını mutlu edecek birçok güncelleme yayınladı. Özellikle son bir ayda gelen güncellemeler ile beraber kullanıcılar tarafından olumlu dönüşlerin sayısında artış gözlemlendi ve WhatsApp, daha da kullanışlı bir uygulama oldu.

Bilindiği üzere WhatsApp üzerinde görüşmeler sağlanabiliyor. Yeni gelen özellik ile beraber WhatsApp, sesli ve görüntülü görüşmelere linkle katılma özelliğini kullanıma sunuyor. BU özellikle sayesinde aynı Zoom ve Google Meets’de olduğu gibi kullanıcılar linke tıklayarak görüşmelere katılabilecek.

whatsapp yeni güncellemeler

WhatsApp, linke tıklayarak konuşmaya katılmanın yanı sıra görüşme yapan kişiler sayısında da düzenlemeye gitti. Maksimum 8 kişiye kadar WhatsApp aramaları gelen güncelleme ile beraber 32 kişiye kadar yapılabilecek. Şu an için test aşamasında olan bu özellik denemelerin ardından kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Şu an için iki yeni özellikte deneme aşamasında yer alıyor. Gelecek olan özelliklerin hangi tarihte kullanıcılara sunulacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. Ancak bir önceki güncellemeler göz önüne alındığı zaman yaklaşık 1 ay sonra kullanıcılara geleceği tahmin ediliyor.

WhatsApp’ın yeni çoklu cihaz modu beta sürümünde Android tabletler için yayında

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus, 200MP ana kamera ve Dimensity 7200 Ultra ile tanıtıldı

Xiaomi bugün erken saatlerde Çin'de Redmi 13 serisini tanıttı. Seri üç modelden oluşuyor: Redmi Note 13, Note 13 Pro...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz