Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp, Beklenen Özellik Üzerinde Çalışmalara Başladı!

WhatsApp, Beklenen Özellik Üzerinde Çalışmalara Başladı!

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarını başında gelen WhatsApp, bir süre önce tanıttığı Kaybolan Mesajlar özelliği üzerinde yeni işlevler denemeye başladı.

-

Huawei P60 Serisi Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikler

Huawei, popüler P serisinden en yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Yeni P60...

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarını başında gelen WhatsApp, bir süre önce tanıttığı Kaybolan Mesajlar özelliği üzerinde yeni işlevler denemeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde tanıtlan, kullanıcıların tek seferlik mesaj gönderme özelliği birçok WhatsApp kullanıcısı tarafından sevinçle karşılanmıştı. Ancak birçok kullanıcı bu özelliği istemeden açtı. WhatsApp bu durumu gördü ve üzerinde çalışmalara başladı.

Kaybolan Mesajlar özelliğini yanlışla açan kullanıcılar için WhatsApp, bir saklama ortamı oluşturacak. Böylece tek seferlik atılan mesajlar bir yerde toplanacak. Tabii ki bu depolamanın gerçekleşmesini istiyorsanız, ilk olarak bu saklama alanını açmanız gerekiyor.

whatsapp premium

Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar, kaybolan mesajlar özelliğini aktif ettikten sonra istedikleri mesajın silinmesini engelleyebilecek. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi WhatsApp, kullanıcıları kaybolan mesajların sohbette kalmalarını desteklediği konusunda bilgilendirmek için çalışıyor.

Bununla beraber WhatsApp, yeni Sticker’lar üzerinde de çalışmalarını yoğunlaştırdı. Önümüzdeki günlerde gelecek olan güncelleme ile beraber yeni sticker’lara merhaba diyeceğiz.

Instagram, saldırıya uğrayan kullanıcıların hesap erişimini yeniden kazanmasına yardımcı olacak yeni aracını tanıttı

-- Reklam --

Apple Watch Ultra Rakibi, Huawei Watch Ultimate Satışa Çıktı!

Akıllı saatler giderek daha yaygın hale geldikçe Huawei gibi teknoloji şirketleri, akıllı saatleri için herşeyi yeni baştan yaratıyor. Huawei...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz