Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp, Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik Getirdi!

WhatsApp, Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik Getirdi!

Günümüzün en popüler mesajlaşma platformlarından WhatsApp, grup yöneticilerin yetkisi arttıran bir dizi yeni güncellemeyi açıkladı.

-

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3’ü 24 Ekim’de Duyuracak!

Qualcomm, kullanıcılaraına muhteşem bir deneyim ve performans sunacak olan Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin...

Günümüzün en popüler mesajlaşma platformlarından WhatsApp, grup yöneticilerin yetkisi arttıran bir dizi yeni güncellemeyi açıkladı.

WhatsApp, getirdiği güncellemeler ile beraber kullanım deneyimini artırmayı hedefliyor. Özellikle 2023 yılında gelen güncellemeler ile beraber kullanım kalitesinin arttığı gözlemlendi. Geçtiğimiz günlerde grup mesajlarına özel bir güncelleme getiren WhatsApp, bugün yeni gelecek güncellemeyi yayınladı.

Güncellemeyle birlikte gelen ilk özellik, grup yöneticilerinin gruba kimlerin katılıp katılmayacağına karar vermesini içeriyor. Kısacası yöneticiler, bir davet bağlantısı olduğunda grup sohbetinde yeni bir kişiyi kabul etme ya da reddetme seçeneğine sahip olacak.

whatsapp premium

Böylece WhatsApp grup yöneticileri, gruplar özelinde daha çok yetkiye sahip olacak. Bu durum bazı arkadaş gruplarında hoş karşılanmasa da, iş ve okul için oluşturulan gruplar için oldukça yararlı olacak. Güncellemenin kısa zamanda tüm kullanıcılara gelmesi planlanıyor.

YouTube Music Yeni Özelliğini Açıkladı!

-- Reklam --

Motorola Razr 40 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, Razr 40 Ultra ile beraber uygun fiyatlı bir kapaklı katlanabilir telefon duyurdu. Motorola Razr 40 olarak adlandırılan bu...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!