Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

WhatsApp Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

Kullanıcılar WhatsApp'ta silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim sorusunu çokça araştırmakta. Bu yazımızda sizlere WhatsApp silinen fotoğrafları nasıl geri getireceğinizi anlatacağız.

-

TikTok’un Son Efekti, Sanatçılara Yardımcı Oluyor

TikTok'un son filtresi birkaç gündür piyasada olsa da son derece popülerlik kazanıyor. Bu filtreye yeni AI Greenscreen de deniyor ve girdiğiniz kelimelere dayalı olarak...

Günümüzün popüler sosyal medya uygulamalardan biri olan WhatsApp milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmakta. Her bireyin telefonunda bulunan bu uygulama her gün kendini geliştirmekte.

Son zamanlarda gizlilik politikası yüzünden kullanıcı kaybeden WhatsApp getirdiği güncellemeler ile yeniden zirveye çıkmayı bildi. Fakat kullanıcıların son zamanlarda WhatsApp’ta silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim sorusunu çokça araştırmakta. Bu yazımızda sizlere WhatsApp silinen fotoğrafları nasıl geri getireceğinizi anlatacağız.

WhatsApp Sohbet Yedeğini Tekrar Yükleyin

WhatsApp Sohbet Yedeğini Tekrar Yükleyin

Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği seçeneğine giderek en son ne zaman yedekleme yaptıysanız o zamana mesajlarınızı döndürecektir. Eğer yedekleme işleminden sonra sildiyseniz, uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyiniz.

WhatsApp Klasörünü Kontrol Edin

Bu klasör gönderdiğiniz tüm mesajları, fotoğrafları yedeklemeye yardımcı olan birimdir. Bu nedenle silinse bile bu klasörde yer alması gerekiyor. Bunu için dosya yöneticisi uygulamalardan birini indirmeniz gerek. Daha sonra depolama>WhatsApp>Media>WhatsApp Images seçeneklerini izleyin. Eğer gönderdiğiniz bir resmi arıyorsanız, WhatsApp Images dosyası içindeki Sent (gönderilmiş) klasörünü kontrol edin.

Sohbeti Dışa Aktarma Yöntemi

Bir diğer farklı yöntem ise sohbeti dışa aktarma yöntemidir bunun için; Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Geçmişi > Sohbeti Aktar adımlarını gerçekleştirmeniz yeterli. Daha sonra e-posta seçeneğine tıklayarak verilerinizi aktarabilirsiniz.

Ayrıca bkz: WhatsApp’ta Kaybolan Mesajlara Son!

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.