Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu!

WhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu!

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp, kaybolan sesli mesajlar özelliğini yeni güncelleme ile beraber getirecek.

-

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3’ü 24 Ekim’de Duyuracak!

Qualcomm, kullanıcılaraına muhteşem bir deneyim ve performans sunacak olan Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin...

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp, kaybolan sesli mesajlar özelliğini yeni güncelleme ile beraber getirecek.

2023 yılıyla beraber WhatsApp bir dizi yeni güncelleme yayınladı. Tüm bu güncellemeler ile beraber kullanım deneyimini arttı. Şimdi kişiler arasında güvenliğe önem veren WhatsApp, kaybolan sesli mesajlar özelliği ile bu güvenliği artırmayı planlıyor.

WhatsApp, uzun zamandır tek sefer oynatılacak sesli mesajlar üzerinde çalışıyordu. Çalışmalar nihayet olumlu sonuç verdi. WhatsApp, kısa zaman içerisinde yeni özelliğini güncelleme ile beraber tüm kullanıcılarına getirecek.

whatsapp kaybolan sesli mesajlar

Kaybolan mesajlar özelliğinin ne zaman geleceği konusunda herhangi bir net tarih verilmedi ancak kısa zamanda güncelleme ile beraber gelmesi planlanıyor.

WhatsApp Telegramın En İyi Özelliğini Kopyalayacak!

-- Reklam --

Motorola Razr 40 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, Razr 40 Ultra ile beraber uygun fiyatlı bir kapaklı katlanabilir telefon duyurdu. Motorola Razr 40 olarak adlandırılan bu...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!