Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp'da Anket Nasıl Yapılır?

WhatsApp’da Anket Nasıl Yapılır?

WhatsApp, getirdiği son güncelleme ile beraber kullanıcılarının artık anket yapmasına olanak sağladı.

-

Gaming İstanbul 2023 Büyük Coşkuyla Sona Erdi

22 Eylül Cuma günü başlayan Gaming İstanbul 2023, dün (24 Eylül Pazar) akşamı itibariyle 2024’te...

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan WhatsApp, getirdiği son güncelleme ile beraber kullanıcılarının artık anket yapmasına olanak sağladı. Bugün sizlere WhatsApp üzerinden nasıl anket yapıldığını anlatacağız.

WhatsApp, son getirdiği güncellemeler ile beraber kullanıcılarının daha iyi bir kullanım deneyimi yaşamasını istiyor. Özellikle güvenlik konusunda büyük adımlar atan WhatsApp, birazda kullanımla ilgili yenilikleri uygulamanın içerisine getirmeyi hedefliyor.

Son olarak WhatsApp’ın içerisine dahil olan Anket özelliği, birçok kullanıcının büyük ilgisini çekti. Birçok kullanıcı bunun nasıl yapıldığını bilmiyor. Bugün sizlere oldukça basit bir dille sizlere bu özelliği nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

whatsapp anket

WhatsApp sohbet ekranında yer alan Ataç simgesi (Ekle) seçeneğine tıkladığınız zaman karşınıza çıkan seçeneklerin yanında artık Anket özelliği yer alıyor. Burada Anket’e tıklayarak istediğiniz anketi başlatabiliyorsunuz.

whatsapp anket

WhatsApp, son zamanlarda kullanıcıları için büyük adımlar atmaya devam ediyor. Özellikle sohbet kısmında daha fazla seçenek ile karşımıza çıkan WhatsApp, Anket özelliğinden sonra da bir dizi sohbet özelliğinin geleceğini açıkladı.

Twitter, hafta sonu için ofisleri kapatıyor

Tesla Model S ve Model X teslimatları gecikiyor

Tesla, Model S ve Model X modellerinde yaptığı önemli fiyat indiriminin ardından bu modellerin ABD'deki teslimat sürelerini uzattı. Birkaç...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz