Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp'da Anket Nasıl Yapılır?

WhatsApp’da Anket Nasıl Yapılır?

WhatsApp, getirdiği son güncelleme ile beraber kullanıcılarının artık anket yapmasına olanak sağladı.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan WhatsApp, getirdiği son güncelleme ile beraber kullanıcılarının artık anket yapmasına olanak sağladı. Bugün sizlere WhatsApp üzerinden nasıl anket yapıldığını anlatacağız.

WhatsApp, son getirdiği güncellemeler ile beraber kullanıcılarının daha iyi bir kullanım deneyimi yaşamasını istiyor. Özellikle güvenlik konusunda büyük adımlar atan WhatsApp, birazda kullanımla ilgili yenilikleri uygulamanın içerisine getirmeyi hedefliyor.

Son olarak WhatsApp’ın içerisine dahil olan Anket özelliği, birçok kullanıcının büyük ilgisini çekti. Birçok kullanıcı bunun nasıl yapıldığını bilmiyor. Bugün sizlere oldukça basit bir dille sizlere bu özelliği nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

whatsapp anket

WhatsApp sohbet ekranında yer alan Ataç simgesi (Ekle) seçeneğine tıkladığınız zaman karşınıza çıkan seçeneklerin yanında artık Anket özelliği yer alıyor. Burada Anket’e tıklayarak istediğiniz anketi başlatabiliyorsunuz.

whatsapp anket

WhatsApp, son zamanlarda kullanıcıları için büyük adımlar atmaya devam ediyor. Özellikle sohbet kısmında daha fazla seçenek ile karşımıza çıkan WhatsApp, Anket özelliğinden sonra da bir dizi sohbet özelliğinin geleceğini açıkladı.

Twitter, hafta sonu için ofisleri kapatıyor

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz