Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 12 Pro, Ekran Altı Kameraya Sahip Olacak

Xiaomi 12 Pro, Ekran Altı Kameraya Sahip Olacak

Ortaya çıkan Xiaomi videolarından biri Xiaomi 12 Pro'yu gözler önüne seriyor. Videolara bakacak olursak telefon, dörtlü kavisli bir ekrana sahip olacak ancak ekran Mi 11 serisindeki kadar kötü olmayacak. Bu nedenle, biraz daha kalın üst ve alt çerçevelere sahip olmasını bekliyoruz.

-

Son zamanlarda, bazı uygulamalarda MIUI 13 logosu ortaya çıktı. Aynı zamanda, yeni özellikleri gösteren birden fazla video da yayınlandı. Bu arada ortaya çıkan Xiaomi videolarından biri Xiaomi 12 Pro’yu gözler önüne seriyor.

Kaynağımıza göre, MIUI 13’e ilk bakış videolarında gösterilen akıllı telefon bir Xiaomi 12 Pro olabilir. Çünkü şirkette böyle bir ön tasarıma sahip başka bir telefon yok.

Videolara bakacak olursak telefon, dörtlü kavisli bir ekrana sahip olacak ancak ekran Mi 11 serisindeki kadar kötü olmayacak. Bu nedenle, biraz daha kalın üst ve alt çerçevelere sahip olmasını bekliyoruz.

Xiaomi-12-Pro
Souce/Xiaomiui

En önemlisi videolardaki cihaz; Xiaomi’nin CUP (Camera Under Panel) adını verdiği bir ekran altı kameraya sahip olacak. Bu nedenle, daha önce Xiaomi MIX 4 gibi bir ekran kamerasına sahip olacağı söylentileri çıktığı için telefonun Xiaomi 12 Pro olduğunu düşünüyoruz.

Bkz: Xiaomi 12, Snapdragon 8 Gen 1 İşlemciye Sahip Olacak

-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.
KaynakXiaomiui

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here