Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi MIX 4'ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi MIX 4’ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sızdırılan görüntüler, önceki söylentilerle aynı olan bir akıllı telefonu sergiliyor. Cihazın ekranın altına yerleştirilmiş üç sensöre sahip olması bekleniyor. Bu sensörler parmak izi, kamera ve ışık sensörü olarak karşımıza çıkıyor. Şirketin yeni nesil ekran altı kamera teknolojisini kullandığı söyleniyor ve sensör ekranın ortasına yerleştirilmiş gibi görünüyor. Ekran panelinin çerçeveleri, sürükleyici bir tam ekran deneyimi sunmak için oldukça dar.

-

Xiaomi, yeni Mi MIX serisi akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi Mi MIX 4, yaklaşık üç yıllık bir aradan sonra bir MIX serisi akıllı telefonun geri dönüşünü işaret ediyor. Cihaz, 10 Ağustos‘ta piyasaya sürülebilir.

Söylentiler, yaklaşmakta olan Mi MIX 4’ün, şirketin ekran altı kamera sensörüne sahip ilk akıllı telefonu olarak piyasaya çıkacağını gösteriyor. Şimdi, yakında çıkacak olan cihazın fotoğrafları yayınlandı.

Sızdırılan görüntüler, önceki söylentilerle aynı olan bir akıllı telefonu sergiliyor. Cihazın ekranın altına yerleştirilmiş üç sensöre sahip olması bekleniyor. Bu sensörler parmak izi, kamera ve ışık sensörü olarak karşımıza çıkıyor.

Şirketin yeni nesil ekran altı kamera teknolojisini kullandığı söyleniyor ve sensör ekranın ortasına yerleştirilmiş gibi görünüyor. Ekran panelinin çerçeveleri, sürükleyici bir tam ekran deneyimi sunmak için oldukça dar.

Şirket, ekran içi kamera sensörünü tercih ettiği için 2K çözünürlüklü bir ekran sunmak mümkün olmayacak ve bu nedenle Mi MIX 4, Full HD+ ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Ancak normal panellere kıyasla daha iyi sonuçlar verdiği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi’nin Yeni Telefonları Çok Yakında Görücüye Çıkacak

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakIt Home

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here