Ana SayfaAkıllı TelefonYeni Galaxy Fold'un Tasarımı Ortaya Çıktı - Açılır Ekran ve Dahası

Yeni Galaxy Fold’un Tasarımı Ortaya Çıktı – Açılır Ekran ve Dahası

Bu görüntülere bakıldığında telefon, büyük bir ana ekrana sahip içe doğru katlanır tasarımla gelen Galaxy Z Fold 3'ü andırıyor. Ancak kaynağımız bu cihazı “Galaxy Z Fold & Roll” olarak adlandırdı, çünkü aynı zamanda bir açılır ekrana da sahip.

-

Samsung, yakın zamanda Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Şimdi, yeni bir patent, şirketin açılır ekrana sahip başka bir Galaxy Z Fold modeli üzerinde çalışıyor olabileceğini ortaya çıkardı.

Güney Koreli teknoloji devi, genişletilebilir bir ekrana sahip katlanabilir bir akıllı telefon için yeni patent başvurusunda bulundu. Patent, çeşitli ürün çizimleriyle birlikte geliyor ve bu da bize bu cihazın nasıl görünebileceğine bir bakış sunuyor. 

Bu görüntülere bakıldığında telefon, büyük bir ana ekrana sahip içe doğru katlanır tasarımla gelen Galaxy Z Fold 3’ü andırıyor. Ancak kaynağımız bu cihazı “Galaxy Z Fold & Roll” olarak adlandırdı, çünkü aynı zamanda bir açılır ekrana da sahip.

Ayrıca bkz: Samsung Galaxy Book Fold 17 Geliyor – İşte Detaylar

Tasarım Galaxy Z Fold 3’e benzese de genişletilebilir ekranı, onu şu anda piyasada bulunan tüm katlanabilir telefonlardan açıkça farklı kılıyor. Samsung, bu cihazın iki çeşidinin patentini aldı. Ne dersiniz, sıradaki Fold cihazı böyle mi olacak ?

Ayrıca bkz: Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonu Galaxy Fold ile İlgili Açıklama Yaptı

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here