Ana SayfaFilm ve DiziYüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. Sezon Ne Zaman?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. Sezon Ne Zaman?

Daha önce izlediğimiz J.R.R. Tolkien'ın The Hobbit ve The Lord Of The Rings kitaplarından binlerce yıl öncesinde geçen bu dizide bizleri farklı bir macera beklemekte.

-

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik,...

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Yüzüklerin Efendisi çıktığı zamandan itibaren popülerliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir. Kitaplarından tutun filmlerine kadar muhteşem senaryolar ile karşımıza çıkmaktadır.

Geçtiğimiz aylarda ise Yüzüklerin efendisi Güç yüzükleri adı altında bir dizi yayınlandı ve ilk sezonunu başarılı bir şekilde tamamladı. Bugünkü yazımızda sizlere Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman detaylarından bahsedeceğiz.

Orjinal adı ile The Rings of Power olan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisi, ilk sezonuyla birlikte muhteşem bir izleyici kitlesi elde etti. Amazon’un 1 milyar dolara yakın yatırım yaptığı dizinin 2. sezonu ile ilgili oldukça fazla merak edilen sorular var.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Güç Yüzükleri 2. Sezon Ne Zaman

Dizinin başındaki isim McKay, “The Rings of Power”ın 2. sezonu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. McKay, The Hollywood Reporter ile 2. sezonu için tam bir tarih vermese de dizinin en erken 2024 başında yayınlanması tahmin edilmekte.

İzleyici kitlesi tarafından alınan yorumlar biraz olumsuz olsa da yapımcı şirket bu kadar uzun bir süre çekimin olmasının altında ki sebeplerin hem senaryo yoğunluğu hem de yüksek bir görsel efektlerin kullanılmasının neden olduğunu ifade etti.

Filmde şu anda yer alan Galadriel, Sauron, İsildur, Elendil, Elrond, gibi tanındık isimlerin yer alması oldukça güzel bir hava katmıştı. Fakat 2. sezon ile birlikte yeni karakterlerin geleceği sinyallerini veren şirket şaşırmaya hazırlanın açıklamasında bulundu.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Konusu Nedir?

Dizi Orta Çağ dünyasının tarihine konu alarak dönemin yani İkinci Çağın kahramanlarını ilk kez konu almaktadır. Daha önce izlediğimiz J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord Of The Rings kitaplarından binlerce yıl öncesinde geçen bu dizide bizleri farklı bir macera beklemekte.

Wednesday Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

-- Reklam --

Kara Kule Serisi Dizi Oluyor!

Amerikalı ünlü yazar ve senarist Stephan King'in Kara Kule serisi, dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Stephan King, dünyaca ünlü romanlara...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz