Ana SayfaAkıllı TelefonZTE Axon 30 5G Canlı Canlı Görüntülendi!

ZTE Axon 30 5G Canlı Canlı Görüntülendi!

Kaynağımız, Axon 30 5G'nin ekran altı kamera uygulamasının, doğrudan bakarak varlığını görmenin zor olduğunu iddia ediyor. Geçmiş raporlar, telefonun ikinci nesil bir ekran içi kamerayla geleceğini iddia etmişti. Şirket ise daha önce Axon 30 5G'nin yedi kat yüksek geçirgenlikli malzemeye, üç kat özel teknolojiye sahip olduğunu ve daha güçlü ışık iletimi sunduğunu iddia etmişti.

-

ZTE, 27 Temmuz’da ZTE Axon 30 5G telefonunun ekran içi kamerasını tanıtacak. Lansman öncesinde tanınmış bir kaynak, telefonun gerçekten tam ekran bir deneyim sunacağını ortaya çıkarmak için akıllı telefonun birkaç canlı görüntüsünü paylaştı.

Kaynağımız, Axon 30 5G’nin ekran altı kamera uygulamasının, doğrudan bakarak varlığını görmenin zor olduğunu iddia ediyor. Geçmiş raporlar, telefonun ikinci nesil bir ekran içi kamerayla geleceğini iddia etmişti. Şirket ise daha önce Axon 30 5G’nin yedi kat yüksek geçirgenlikli malzemeye, üç kat özel teknolojiye sahip olduğunu ve daha güçlü ışık iletimi sunduğunu iddia etmişti.

Kaynak, cihazın Snapdragon 870 yonga seti tarafından desteklendiğini ve 64 megapiksel dörtlü kamera sistemi ile donatıldığını da sözlerine ekledi. 7,8 mm ölçülerinde ve 189 gram ağırlığında olduğu için ince ve hafif bir akıllı telefon olacak. TENAA yetkilisi tarafından yakın zamanda onaylanan ZTE A2232 telefonunun piyasaya Axon 30 5G olarak çıkacağı tahmin ediliyor.

Marka tarafından yayınlanan resmi poster, Axon 30 5G’yi siyah, beyaz, mavi gibi çeşitli renklerde ve deri gibi görünen bir renkte gösteriyor. Selfie kamerası ekranın altına gömülü olduğu için telefonun ön tarafında bir çentik veya delik bulunmuyor.

Telefonun arka sol üst köşesinde iki kamera halkası görülüyor. Üst halka görünüşte 64 megapiksel bir ana kameraya sahipken, üç yardımcı lens alt halkanın içine yerleştirilmiş.

Ayrıca bkz: ZTE Axon 30 5G, Eylül Ayında Küresel Pazara Çıkacak

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here