Apple iPhone 13 Serisi 25W Şarjla Mı Gelecek?

Android amiral gemisi akıllı telefonlar, son birkaç yıldır hızlı şarj teknolojisine odaklanıyor ve teknoloji o kadar ilerledi ki, bazı markalar artık üst düzey telefonlarında 100W’tan fazla hızlı şarj desteği sunmaya hazırlanıyor.

Teknoloji devi Apple, önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olmasına rağmen, cihazlarında yeni teknolojiler ve modaya uygun özellikler sunma konusunda eksik kaldı. Cihazında 5G bağlantısını desteklemeye geç giren şirket oldu ve hızlı şarj teknolojisi söz konusu olduğunda diğer büyük akıllı telefon üreticilerinin gerisinde kalmaya devam ediyor.

Yeni bir rapora göre, iPhone 13 serisinde 25W şarj desteği bulunacak. 25W hızlı şarj, birçok Android akıllı telefon üreticisinin sunduğu 65W hızlı şarj desteğiyle karşılaştırıldığında hala eşit olmasa da, mevcut iPhone 12 serisinin sunduğu 20W şarjdan daha iyi.

Raporlara inanılırsa Apple iPhone 13 serisi, altı çekirdekli tasarıma sahip yeni Apple A15 Bionic işlemci tarafından desteklenecek. Bu sefer şirketin 1 TB’lık bir depolama modeli sunması ve şu anda 512 GB’a ulaşan üst düzey seçenekteki depolama alanını iki katına çıkarması bekleniyor.

Ayrıca bkz: Yeni iPhone 13 Serisi Pil Tasarrufuna Odaklanacak!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0