Ana SayfaAkıllı TelefonApple iPhone 14 Serisi Tasarımda Bir Devrim Yaratabilir!

Apple iPhone 14 Serisi Tasarımda Bir Devrim Yaratabilir!

Bloomberg uzmanı, iPhone 13 serisinde gözlenen minimal tasarım değişikliklerinin Apple'ın iPhone 14 serisinde tüm modeller için önemli ölçüde farklı bir tasarım modeli üzerinde çalıştığını gösterebileceğine inanıyor.

-

Android telefon veya tablette ekran süresi nasıl kontrol edilir ve yönetilir

Akıllı telefon bağımlılığı günümüz dünyasında bir sorundur. Bilerek veya bilmeyerek, kendinizi telefonunuzu elinize alıp akılsızca...

Apple’ın en yeni akıllı telefonları iPhone 13 serisinin piyasaya sürülmesinden bir haftadan kısa bir süre sonra, Bloomberg’in yazarı Mark Gurman bir başka ipucu daha yayınladı. Yazarın bir sonraki amiral gemisi iPhone modelinin mevcut tekliflerden tamamen farklı tasarlanacağını açıkladı. Gurman’ın bir sonraki iPhone serisiyle ilgili ayrıntıları, Power On bülteninin son sayısında yayınlandı.

iPhone 14, Gurman da dahil olmak üzere daha fazla yazarın dikkatini çekiyor gibi görünüyor. Bloomberg uzmanı, iPhone 13 serisinde gözlenen minimal tasarım değişikliklerinin Apple’ın iPhone 14 serisinde tüm modeller için önemli ölçüde farklı bir tasarım modeli üzerinde çalıştığını gösterebileceğine inanıyor.

Pro modeli, önceki söylentilere göre, 2022’de piyasaya sürüldüğünde delikli bir tasarıma sahip olacak. Bazı güvenilir kaynaklar, gerçekten de iPhone 14 Pro‘nun çentik yerine bir delik ekranıyla geleceğini onayladılar.

iPhone-14
Source/ Jon Prosser

Ayrıca Apple’ın muhtemelen 2023’ten itibaren ekran altı Touch ID ve katlanabilir ekran mimarileri üzerinde çalıştığına inanılıyor. Birkaç ipucu da Apple’ın önümüzdeki yıllarda ciddi bir şekilde katlanabilir bir iPhone geliştirdiğini ima ediyor.

Ayrıca bkz: iPhone 14 Mini Satışa Sunulmayabilir – İşte Nedeni

-- Reklam --

Samsung Galaxy A73 5G İnceleme

Samsung, Galaxy A73 5G ile piyasayı adeta sarstı. Bu telefon, harika performansa ve neredeyse diğer tüm orta sınıf telefonları...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.