Ana SayfaOtomobilApple, Toyota İle Anlaşma İmzalamaya Hazırlanıyor

Apple, Toyota İle Anlaşma İmzalamaya Hazırlanıyor

Bir rapora göre, Cupertino merkezli devin temsilcileri Güney Kore'nin SK Grubu ve LG Electronics ile bir araya geldi ve şimdi bir sonraki potansiyel olarak Japon marka Toyota'ya bakıyorlar. iPhone üreticisinin bir süredir kendi markalı arabası üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak bu, tüketici elektroniği yapmaktan bütün bir araca doğru büyük bir geçiş ve bu nedenle marka, yeni bir tedarik zincirine erişmek için yerleşik firmalarla ortak olmak istiyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Görünüşe göre Apple, kendi markalı otomobilinin üretimi için başka bir yerleşik otomobil üreticisiyle görüşüyor. Şirket, 2024 yılına kadar üretimi başlayacak olan Apple Car’ı yapmak için Toyota ile bir anlaşma yapabilir.

Bir DigiTimes raporuna göre, Cupertino merkezli devin temsilcileri Güney Kore’nin SK Grubu ve LG Electronics ile bir araya geldi ve şimdi bir sonraki potansiyel olarak Japon marka Toyota’ya bakıyorlar.

iPhone üreticisinin bir süredir kendi markalı arabası üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak bu, tüketici elektroniği yapmaktan bütün bir araca doğru büyük bir geçiş ve bu nedenle marka, yeni bir tedarik zincirine erişmek için yerleşik firmalarla ortak olmak istiyor.

Ayrıca bkz: 2022 Yılında Çıkacak Elektrikli Otomobiller

Son raporlar, şirketin ABD’de pil maliyetini “radikal olarak” azaltmayı ve elektrikli aracın menzilini artırmayı amaçlayan kendi EV pillerini geliştirmeyi hedeflediğini ortaya koydu. Ayrıca raporda, şirketin 2024 yılına kadar kendi markasını taşıyan Apple Car için üretime başlamayı hedeflediği de belirtildi.

Ayrıca bkz: Apple Car, ABD’de İki Kazaya Karıştı – İşte Detaylar

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakNacrumors