Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch 7 Serisinin Yeni Detayları Ortaya Çıktı

Apple Watch 7 Serisinin Yeni Detayları Ortaya Çıktı

Kaynağımız, Apple Watch Series 7'nin 44 mm boyutunda 44 x 38 x 9 mm ölçülerinde geleceğini ve 1.8 inç ekrana sahip olacağını ortaya koydu. Daha ince çerçeveli yeni bir ekrana sahip olabilir. Watch 7 serisinin ayrıca gelişmiş sağlık izleme sensörleri sunması bekleniyor. 

-

Apple Watch 7 serisinin iPhone 13 serisi ile birlikte Eylül ayında resmiyet kazanması bekleniyor. Watch Series 7 hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, saatin CAD görüntülerini paylaştı.

Mayıs ayının başlarında, güvenilir kaynak Jon Prosser, Apple Watch 7 serisinin görüntülerini paylaşmıştı. Bu yeni kaynak tarafından paylaşılan yeni görseller, Prosser tarafından paylaşılan görsellerle uyumlu. Yeni görüntüler, Watch 7’nin kare şeklinde bir kadranı kullanmaya devam edeceğini gösteriyor.

Yuvarlatılmış kenarlar yerine, Watch 7 gösterişli düz kenarlı bir tasarıma sahip olacak. Görüntüler, iPhone 12 serisi ve son iPad’ler gibi kutulu bir tasarım sunacağını gösteriyor. Görüntüler ayrıca önceki modellerde olduğu gibi düz kenarlara ve kıvrımlı bir çerçeveye sahip olduğunu gösteriyor.

Ayrıca bkz: Apple Watch Series 7’nin Boyutları Şöyle Olacak…

Apple-Watch-Series-7-1
Source/91 Mobiles

Watch 7 muhtemelen kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir silikon kayışa sahip olacak. Cihazın sağ kenarında bir taç ve düz bir seçim düğmesi bulunuyor. Sol tarafta ise hoparlör için bir çift delik bulunuyor. Cihazın arka tarafında, kalp atış hızı sensörü de dahil olmak üzere bazı sensörler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch’a Yenilikçi Bir Nem Sensörü Eklenecek!

Kaynağımız, Apple Watch Series 7’nin 44 mm boyutunda 44 x 38 x 9 mm ölçülerinde geleceğini ve 1.8 inç ekrana sahip olacağını ortaya koydu. Daha ince çerçeveli yeni bir ekrana sahip olabilir. Watch 7 serisinin ayrıca gelişmiş sağlık izleme sensörleri sunması bekleniyor. 

Ayrıca bkz: Apple Watch 7, Kan Şekeri İzleme Özelliğiyle Gelecek!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTechviral

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here