Disney Plus’ta En Çok İzlenen Diziler – Haziran 2023

Disney Plus’ın birbirinden harika dizilerinin keyfini çıkarmak ister misiniz ? O halde bu ay ne popüler bilmeye hakkınız var demektir. Disney Plus’ın her yaşa yönelik içerik katalogundan en iyileri sizler için derledik. İşte bu ay Disney Plus’ta en çok izlenen diziler…

Disney Plus’ta En Çok İzlenen Filmler
Bu ay en çok izlenen filmlere de göz atın…

Disney Plus En İyi Diziler Haziran Top 10

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother, ana karakter Ted Mosby ve onun Manhattan’daki arkadaş grubunu konu alıyor. Bir çerçeve aracı olarak Ted, 2030 yılında oğluna ve kızına annesiyle tanışmasına yol açan olayları anlatıyor.

Modern Family

Pritchett-Dunphy-Tucker klanı, olağanüstü geniş ve karma bir ailedir. Bize modern ailenin bazen sıcak, bazen çarpık kucaklaşmasına dürüst ve çoğu zaman komik bir bakış sunuyorlar.

Aktris

Türkiye’de ünlü bir oyuncu olan Yasemin Derin, uzun yıllardır ikili bir hayat yaşamaktadır. Şöhretinin arkasına saklanan Yasemin’in bu beklenmedik ikinci hayatı, onu sırlarla dolu bir maceranın ortasına sürükler.

Family Guy

Family Guy, sıra dışı Griffin ailesinin absürd hayatlarını ekranlara taşıyor. Zaman zaman The Simpsons efsanesine benzetilen çizgisi ile yıllardır geniş bir hayran kitlesi yaratan dizi, başı dertten kurtulmayan baba Peter Griffin, fedakar ama hafif bela paratoneri olan anne Louis ve onların üç çocuğu, ne yapsa yaramayan “loser” Meg, fil çocuk Chris, dünyayı ele geçirmeyi kafaya koyan bebek Stewieve tabii ki ailenin yegane üyesi entelektüel köpek Brian’ın çılgın maceralarını konu alıyor.

The Walking Dead

Şerif’in yardımcısı Rick Grimes, et yiyen zombilerin hakim olduğu kıyamet sonrası bir dünya bulmak için komadan uyanır. Ailesini bulmak için yola çıkar ve yol boyunca hayatta kalan birçok başka kişiyle karşılaşır.

Grey’s Anatomy

Farklı tıp fakültelerini yeni bitirmiş 5 stajyer doktor adayı Meredith, Cristina, Izzie, Alex ve George zorlu bir eleme sınavını geçerek, prestijli bir eğitim hastanesi olarak ün salan Seattle Grace’in cerrahi departmanında stajyerlik programına kabul edilmiştir. Önlerindeki bir sene boyunca, cerrahi bölümünün en başarılı doktorlarından olan Uzman Dr. Bailey’in gözetiminde, doktorluğun her yönünü yaşayan stajyerler hastanenin karmaşasının yanında aşk ilişkilerinde de yeni heyecanlar ve bocalamalarla tanışacaklar.

Lost

Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, okyanus üzerinden geçerken, manyetik bir alana kapılarak büyük bir adaya düşer. Fakat önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçasının, kazazedelerin her birinin hayatını farklı biçimde değiştireceğinden habersizdirler.

Prison Break

Politik bir komplo nedeniyle, masum bir adam idam cezasına çarptırılır ve onun tek umudu, her ikisini de içeriden dışarı çıkarmak için kendisini kasten aynı hapishaneye göndermeyi görev edinmiş olan erkek kardeşidir.

The Simpsons

Ortalama bir Amerikan kasabası olan Springfield’da geçen dizi, Simpson ailesinin maskaralıklarına ve günlük maceralarına odaklanıyor; Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’nin yanı sıra binlerce sanal oyuncu kadrosu. Başından beri dizi, yüzlerce ünlüyü konuk oyuncu olarak kendine çeken bir pop kültür ikonu oldu. Gösteri aynı zamanda siyaset, medya ve genel olarak Amerikan yaşamı üzerine korkusuz hicivli yaklaşımıyla da adından söz ettiriyor.

The Kardashians

Tanıdığınız bir aile, hayatlarına tam erişim hakkı veren yepyeni bir seri ile karşınızda. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie, manşetlerin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kameraları geri getiriyor. Milyar dolarlık işletmeleri yönetmenin yoğun baskılarından oyun zamanlarının ve okuldan ayrılmaların komik zevklerine kadar bu dizi, ilgi odağı olan aşk ve hayatın sürükleyici derecede dürüst bir hikayesiyle izleyicileri işin içine katıyor.

Netflix’te En Çok İzlenen Diziler
Bu ayın en popüler Netflix dizileri…
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0