Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 7 Pro, Ön Siparişe Hazırlanıyor

Google Pixel 7 Pro, Ön Siparişe Hazırlanıyor

Seri, yeni temel Pixel 7'yi ve daha üst seviye Pixel 7 Pro modellerini içeriyor. Lansmanın 6 Ekim olarak belirlendiğine inanılıyor ve daha pahalı model için ön siparişler de aynı tarihte açılacak.

-

En İyi Ücretsiz Chrome Hızlandırma Eklentisi

Günümüzün en popüler arama motorlardan olan Google Chrome, milyonlarca kişi tarafından her gün her an...

Google, yakın zamanda küresel pazar için en yeni amiral gemisi Pixel 7 serisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Seri, yeni temel Pixel 7‘yi ve daha üst seviye Pixel 7 Pro modellerini içeriyor. Lansmanın 6 Ekim olarak belirlendiğine inanılıyor ve daha pahalı model için ön siparişler de aynı tarihte açılacak.

Bir tanıtım videosuna göre, yeni Pixel 7 Pro’nun 6 Ekim’den itibaren ön siparişe açılacak. Bu kayda değer bir haber gibi görünmese de, Apple gibi ön siparişleri genellikle erteleyen bazı üreticiler var. 7 Eylül’de iPhone 14 serisini duyurmuştu ancak ön siparişler 9 Eylül’de başlamamıştı. Google da gecikmeleriyle bilinen bir marka olduğundan bu haber son derece iyi.

Ayrıca, orijinal tanıtım videosu yalnızca Pixel 7 Pro‘ya özel olarak atıfta bulunuyor. Ancak Pixel 7 serisinin tamamının aynı tarih içerisinde ön siparişe açılacağına inanılıyor. Ancak, tüm detayları bilmek için 7 Eylül resmi duyurusunu beklememiz gerekecek.

google-pixel-7

Akıllı telefon üreticileri de en son lansmanlarını zaman zaman kademeli bir şekilde piyasaya sürdüklerinden, Pixel 7 modelinin piyasaya biraz daha sonra sunulabileceğini belirtelim.

-- Reklam --

Motorola Moto G72, piyasaya sürülmeden önce göründü

Motorola Moto G72'nin bu ayın sonunda piyasaya sürüleceği söyleniyor, ancak şirketin bir sonraki orta sınıf telefonu ile ilgili bilgiler...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.