Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel Fold'un Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

Google Pixel Fold’un Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

Animasyonlarda gösterilen akıllı telefonun tasarımına dayanarak Google Pixel Fold'un,  açıldığında daha geniş ekran nedeniyle Samsung Galaxy Z Fold 3 yerine yakın zamanda piyasaya çıkan Oppo Find N'ye benzeyeceğini söyleyebiliriz.

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Google, Google Pixel Fold olarak adlandırılacak katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu akıllı telefonla ilgili birkaç sızıntı ve söylenti olsa da; şirket henüz resmi olarak bir şey açıklamadı.

Şimdi, Google Pixel Fold akıllı telefona ait bir animasyon içeren; Android 12L’nin yeni bir beta sürümü ortaya çıktı. Eğer bu doğruysa, Pixel Fold bu tasarıma sahip olacak.

SIM kurulum ekranının animasyonları, normal tek ekran tasarımı yerine; daha büyük katlanır ekrana sahip bir akıllı telefonu gösteriyor. Ses kontrol tuşları sağ alt taraftayken SIM kart yuvasının altta olduğunu görüyoruz.

Pixel-Fold

Animasyonlarda gösterilen akıllı telefonun tasarımına dayanarak Google Pixel Fold’un;  açıldığında daha geniş ekran nedeniyle Samsung Galaxy Z Fold 3 yerine yakın zamanda piyasaya çıkan Oppo Find N‘ye benzeyeceğini söyleyebiliriz.

Fold, Pixel 6 serisine kıyasla daha düşük bir kamera yapılandırmasıyla gelecek ve ayrıca Google Tensor (GS101) işlemciye sahip olacak. Telefonda 12 GB RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanı da yer alacak.

Bkz: Google Pixel Fold, Android 12.1 Deneyimi Sunacak!

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.