Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel Fold'un Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Yayınlandı!

Google Pixel Fold’un Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Yayınlandı!

Rapor, Google Pixel Fold'un 7,69 inç iç ekrana ve 5,79 inç dış ekrana sahip olacağını belirtiyor. Boyut olarak, 158,7 x 139,7 x 5,7 mm (arka kamera tümseği dahil 8,3 mm) ölçülerinde olacak. Cihazın Gümüş ve Siyah renklerde gelmesi bekleniyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Geçtiğimiz günlerde Geekench kıyaslama platformunda ‘Felix‘ kod adlı Google Pixel Fold telefonu ortaya çıkmıştı. Telefona dair detaylar da geçen ay gündeme gelmeye başladı. Şimdiise katlanabilir telefonun yüksek kaliteli 360 derecelik videosunu ve 5K görüntüleri yayınlandı.

Google Pixel Fold, Oppo Find N‘ye benzer şekilde kompakt görünüyor, ancak rakibinin aksine, ön ve arka taraflar geniş bir en boy oranına sahipt. Hem iç hem de dış ekranlar, kamera için ortaya hizalanmış bir delikli oyuk barındırıyor.

Arka panelde, hap şeklindeki bir kesikte iki sensörü ve bunun dışında bir LED flaşla birlikte ek bir lensi barındıran yatay bir kamera var. İşlemeler, sırasıyla harici (birinci) ve dahili (ikincil) ekranların altında bir SIM kart tepsisini ve bir USB-C bağlantı noktasını ortaya koyuyor. Ayrıca üst ve alt kenarlarda stereo hoparlör ızgarası bulunuyor.

Google-Pixel-Fold-1

Rapor, Google Pixel Fold’un 7,69 inç iç ekrana ve 5,79 inç dış ekrana sahip olacağını belirtiyor. Boyut olarak, 158,7 x 139,7 x 5,7 mm (arka kamera tümseği dahil 8,3 mm) ölçülerinde olacak. Cihazın Gümüş ve Siyah renklerde gelmesi bekleniyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz