Ana SayfaOtomobilHyundai, Yeni Kablosuz İletişim Teknolojisi İçin Kolları Sıvadı

Hyundai, Yeni Kablosuz İletişim Teknolojisi İçin Kolları Sıvadı

LG Uplus, Ocak 2023'ten itibaren Hyundai'ye özel olarak kablosuz iletişim hizmetleri sağlamaya başlayacak. 23 Ocak'tan sonra Hyundai'nin evinden gelen bağlantılı arabaların LG'nin kablosuz iletişim hizmetlerini kullanması bekleniyor.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Raporlara göre Hyundai Motor Group, otomobillerde kablosuz iletişim için benzersiz bir çözüm sunmak üzere Güney Kore’nin üçüncü büyük mobil taşıyıcı servis sağlayıcısı olan LG Uplus Corporation ile işbirliği yaptı. 

Gelen haberlere göre şirket, imzaladıkları uzun vadeli bir sözleşme kapsamında Hyundai ile iş birliği yapacaktı. Anlaşma, iletişim hizmetiyle ilgili ve bu nedenle, önümüzdeki yıl Hyundai otomobillerinde büyük özellikler görebiliriz.

LG’nin daha önce diğer iki büyük otomobil üreticisi olan Kia Corp. ve Genesis ile anlaşmaları olduğu ortaya çıkmıştı. Sözleşmeye göre LG, bağlantılı araçları için yalnızca üç markaya bağlantı hizmetleri sunacak. Sözleşmenin uzunluğu ve maliyeti taraflardan herhangi biri tarafından açıklanmadı.

Hyundai Motors şu anda SK Telecom Co. ve KT Corp gibi markalardan kablosuz hizmetler alıyor. LG ve Hyundai arasında imzalanan son anlaşma nedeniyle diğer markalarla yapılan anlaşma da etkilenebilir.

LG Uplus, Ocak 2023’ten itibaren Hyundai’ye özel olarak kablosuz iletişim hizmetleri sağlamaya başlayacak. 23 Ocak’tan sonra Hyundai’nin evinden gelen bağlantılı arabaların LG’nin kablosuz iletişim hizmetlerini kullanması bekleniyor.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz